تاریخ اکران فیلم ترسناک The Conjuring 4 مشخص شد

تاریخ اکران فیلم ترسناک The Conjuring 4 مشخص شد

سازنده مجموعه فیلم های ترسناک احضار تاریخ اکران سری 4 (The Conjuring 4) این فیلم را اعلام کرد.

یکی از ترسناک ترین کالکشن از فیلم های ترسناک را می توان احضار نام برد و حالا چهارمین سری از فیلم های The Conjuring که هنوز نام تکمیلی خاصی به صورت رسمی برای آن اضافه نشده است، توسط کمپانی نیو لاین معرفی و تاریخ اکران آن مشخص شد. البته که احتمالا The Conjuring: Last Rites نام خواهد داشت.

شاید احضار با مجموعه های زیادی از فیلم های ترسناک مانند آنابل ، جن‌‌ گیر ، سجین و چندین فیلم دیگر مقایسه شود اما در ژانر فیلم های ترسناک ماوراء الطبیعی یکتا است و نمی توان انتقادی از آن کرد. به نظر شما ترسناک ترین مجموعه فیلم های تاریخ مربوط به کدام فیلم است؟

داستان و فروش مجموعه احضار

فیلم The Conjuring محصول 2013 به کارگردانی جیمز وان و تهیه‌کنندگی پیتر سافران، اسطوره‌شناسی این مجموعه را دنبال می‌کند و اد و لورین وارن، محققین ماوراء الطبیعه را دنبال می‌کند که سعی می‌کنند به خانواده‌ای کمک کنند که توسط یک شیطان تسخیر شده است. تاریکی به زندگی آنها هجوم آورده و در خانه مزرعه وحشت ایجاد می شود. این فیلم با فروش 319 میلیون دلاری در سراسر جهان به موفقیت بزرگی دست یافت. پردرآمدترین فیلم فرانچایز تا به امروز، پیش درآمد سال 2018 راهبه با داستانی فوق العاده مهیج است که فروش جهانی این فیلم 366 میلیون دلار بوده است. مجموع این فرنچایز به لطف اکران فیلم The Summons: The Devil Made Do It در سال 2021 از مرز 2 میلیارد دلار در باکس آفیس عبور کرد. در کل مجموعه فیلم های احضار تاکنون فروشی فوق العاده داشتند.

تاریخ اکران احضار 4

چهارمین سری از مجموعه فیلم احضار به کارگردانی مایکل چاوز و تهیه کنندگی جیمز وان برای 5 سپتامبر 2025 (جمعه ۱۴ شهریور ۱۴۰۴) اکران خواهد شد. تاریخ انتشار فیلم های بیشتر را در مدیا گیم دنبال کنید.