تجربه‌ای مهیج دوستانه با بازی Chained Together

تجربه‌ای مهیج دوستانه با بازی Chained Together

در این مطلب قصد داریم به بررسی و معرفی یک بازی مهیج و فان با نام Chained Together بپردازیم، در ادامه با مدیا گیم همراه باشید.

چندوقت پیش بازی فان و پر از چالشی به نام only up معرفی شد که کاربران خود را به چالش می کشید تا با عبور از موانع ریز و پر دردسر از پایین مپ به بالاترین نقطه برسد. حال Chained Together با محیطی شبیه only up و بر پایه فیزیک بدنی افراد و به صورت گروهی و چند نفره ساخته ساخته تا چندین ساعت کاربران را سرگرم کند.

این بازی به صورتی است که 2 یا بیش از 2 پلیر نیاز دارد تا با زنجیر های به هم وصل شد از پایین ترین نقطه مپ به بالاترین نقطه از جهنم برسند، در این بین با موانع زیاد از جمله نیزه ها و لیزر هایی که مدام در حال جابه جایی هستند و تعداد کمی چک پوینت روبه رو هستند اما رسیدن به نقطه پایین بسیار سخت و دشوار است.

Chained Together به یک نفر وابسته نیست و شما برای موفقیت باید همکاری دوستانتان را بطلبید و هماهنگ باشید، گرافیک بازی نسبتا خوب و میتواند ارتباط خوبی با کاربر برقرار کند. همچنین میتوانید این بازی را به صورت آفلاین و آنلاین تجربه کنید.

تنها دو هفته پس از انتشار، Chained Together تاکنون تقریباً 10000 کاربر در Steam به دست آورده است که 90 درصد از آن بازی را دوست داشتند. تنها انتقادی که می توانستم ببینم این بود که بازی برای زمانی که از دست یکی از دوستان در گروه زنجیره ای خود عصبانی می شوید دکمه فشاری ندارد، اگرچه فکر می کنم بازگرداندن دوستانتان به جهنم منجر به آسیب دیدن شما می شود.

آنچه Chained Together را متمایز می کند، زنجیره ها هستند که توسعه دهنده Anegar Games درباره ی آن می گوید: زنجیره فقط یک عنصر بصری نیست، بلکه توسط یک شبیه سازی فیزیک کنترل می شود اگر می‌خواهید کارها را کمی خسته‌کننده‌تر کنید، حالت Lava سطوح را نیز به آتش می‌کشد و به شما یک تایمر برای انجام چالش های می دهد.

تصویری از بازی Chained Together

تصویری از بازی Chained Together


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 8/10/11 (64-Bit)

Processor: Intel Core i5-6600@ 3.1 GHz or AMD R5 1600X @ 3.5 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1650 or equivalent

Storage: 6 GB available space


سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS *: Windows 8/10/11 (64-Bit)

Processor: Intel Core i5 10400 3.1 GHz or AMD Ryzen 5 2600x 3.1 GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3060 or equivalent


حجم بازی حدود 4 تا 5 گیگ و برای کسانی که به صورت قانونی خریداری می کنند قیمت 4.99 دلاری دارد.

اگر شما به اندازه کافی وقت برای گذراندن با دوستانتان دارید و می خواهید یک بازی فان و سرگرم کننده را تجربه کنید بی شک بازی Chained Together را از دست ندهید!