لوگو EA Sports FC 25 لو رفت!

لوگو EA Sports FC 25 لو رفت!

در پی نزدیک شدن به روند هرساله بازی فیفا و انتشار نسخه ی جدید آن، ظاهرا لوگوی EA Sports FC 25 لیک شده است اما لوگو رسمی نیست!

احتمالا در روز های آینده شاهد رونمایی از لوگو رسمی EA Sports FC 25 توسط شرکت EA باشیم هر چند که نزدیک به رویداد هایی همچون تریلر بازی ، معرفی بخش های مختلف ، ریتینگ بازیکنان ، کریر مود و دیگر مود ها و بخش های بازی خواهیم بود به زودی اما لوگوی بازی مثل اینکه کمی زودتر از روند معمول رونمایی خواهد شد.

همانطور که از تصویر پیداست لوگو تفاوت زیادی با سال های قبل پیدا نکرده است (البته به غیر از اینکه نام بازی از فیفا به EA Sports FC تغییر کرده) ، اما به لحاظ ساختاری ، فونت های به کار رفته و شکل کلی نوشته ها به سمت راست تغییر دیگری نداشته.

همچنین شرکت EA که علاقه خاصی تم سبز و مشکی دارد ، ترجیح داده تغییری در این هم ایجاد نکند و طبق روال هر ساله خود عمل کند.

چندین سال است که بازی فیفا به عنوان اولین حرکت خود از لوگوی نسخه جدید بازی رونمایی می کند و به نوبت اطلاعات جدید دیگری منتشر می کند.

خبر خوشایند برای طرفداران این بازی تغییرات دیگر در نسخه ی جدید بازی است که قرار است بازی را به گونه متحول کند،‌ طبق شایعاتی که منتشر شده EA FC25 تغییراتی در زمینه هوش مصنوعی بازی ،‌ عنوان های جدید در منوی آلتیمیت تیم و یک سوپرایز جدید که احتمالا اضافه شدن بخشی در بازی است که همانند ادغام volta football سالنی،ساحلی و پروکلاب خواهد بود، در این بخش بازیکنان در تیم های 5 , 6 نفره در بازی حضور پیدا می کنند و هر کدام هدایت یکی از بازیکنان را در دست می گیرد. این بخش همواره برای علاقه مندان به بازی EA FC جذاب و سرگرم کننده به شمار می رود و انتظار می رود استقبال زیادی از آن شود.

تاریخ انتشار و قیمت بازی

علاقه مندان به این بازی مانند هر ساله می توانند EA Sports FC 25 را در بازه ی زمانی شهریور تا مهر ماه (احتمالا 6 مهر 1403) و برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند میتوانند چند روز زودتر به بازی دسترسی داشته باشند.

EA Sports FC 25 در تاریخی که گفتیم برای کنسول های نسل نهم ، PC و ps4 منتشر خواهد شد و احتمالا قیمت نسخه استاندارد بازی 69.99 پوند و نسخه آلتیمیت ادیشن بازی 99.99 پوند باشد.