Forza Horizon 4 دسامبر امسال از فروشگاه های دیجیتال حذف می شود

Forza Horizon 4 دسامبر امسال از فروشگاه های دیجیتال حذف می شود

استودیوی سازنده بازی Playground Games اعلام کرد که Forza Horizon 4 دسامبر امسال از فروشگاه های دیجیتال حذف می شوند که دلیل آن مشکلات لایسنس می باشد.

Forza Horizon 4 جدیدترین بازی ویدیویی بزرگی است که از ویترین فروشگاه های دیجیتال حذف خواهد شد. Developer Playground Games در وب سایت خود اعلام کرد که فروش بازی Forza Horizon 4 به دلیل مجوز و توافقات شریک به پایان می رسد و این بازی در تاریخ 15 دسامبر 2024 (25 آذر ماه 1403) از فروشگاه مایکروسافت و استیم حذف خواهد شد.

گفتنی است که Forza Horizon 4 تاکنون برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و PC در دسترس بوده است.

Forza Horizon 4 تا زمانی که وارد فروشگاه‌های دیجیتال شود، کمی بیش از شش سال از عمرش می‌ گذرد و تنها نسخه‌های فیزیکی ایکس‌ باکس را برای کسانی که دیر وارد شده‌اند یا احتکار می‌کنند باقی می‌ماند. مطمئناً Forza Horizon 5 جانشین شایسته‌ای بود و این فرنچایز احتمالاً به عنوان همتای بزرگ‌تری برای Forza Motorsport ادامه خواهد داد.

در حالی که روزهای خرید بازی برای مردم به در حال اتمام است رویداد نهایی درون بازی از 25 جولای تا 22 آگوست برگزار می شود و پس از آن برخی از دستاوردهای مرتبط با لیست های پخش جشنواره های فصلی دیگر قابل باز شدن نخواهند بود.

برای افزایش سردرگمی DLC Forza Horizon 4 از امروز حذف می شود. و اگر بازی را از طریق Xbox Game Pass بازی کرده اید و قبلاً مقداری DLC خریداری کرده اید، واجد شرایط دریافت کدی برای دانلود کامل بازی و ادامه بازی آن پس از تاریخ حذف هستید. این کد بازی برای بازیکنان واجد شرایط با اشتراک کامل Xbox Game Pass ارسال خواهد شد و باید تا 25 ژوئن 2026 استفاده شود.