تاریخ اکران فیلم درام Here مشخص شد

تاریخ اکران فیلم درام Here مشخص شد

فیلم جدید Here در ژانر درام که قرار است به زودی اکران شود تاریخ اکران آن مشخص شد.

رابرت زمکیس به خاطر کارگردانی بسیاری از فیلم‌ های نمادین، از بازگشت به آینده گرفته تا فارست گامپ، که در سال 1995 جایزه اسکار بهترین کارگردانی را برای او به ارمغان آورد، شهرت دارد.

آخرین فیلم‌های او شامل پینوکیو لایو اکشن دیزنی و بازسازی جادوگران است. اکنون Zemeckis با همکاری دیگری با تام هنکس، یک فیلم جدید به نام اینجا بازگشته است. طبق بیانیه مطبوعاتی این استودیو، تاریخ اکران فیلم تغییر کرده است.

همچنین تام هنکس و رابین رایت برای ایفای این نقش در فیلم با تکنولوژی هوش مصنوعی قدرتمندی جوان خواهند شد.

تاریخ انتشار

این فیلم ابتدا قرار بود در 15 نوامبر در لس آنجلس و نیویورک اکران شود و پس از آن در 22 نوامبر اکران محدود و در 27 نوامبر در سراسر جهان اکران شود. حالا اکران جهانی این فیلم در 15 نوامبر (25 آبان 1403) اکران خواهد شد.

داستان و عوامل فیلم

از کارگردان، نویسنده تا ستاره‌های فارست گامپ که همه دوباره متحد شدند، در اینجا یک فیلم اصلی درباره چندین خانواده و مکان‌های ویژه‌ای است که آنها در آن زندگی می‌کنند. داستان در طول نسل‌ها سفر می‌کند و تجربه انسان را بررسی می‌کند. بررسی‌ها به کارگردانی رابرت زمکیس، بر اساس فیلمنامه ای از اریک راث و زمکیس، و بر اساس رمان گرافیکی تحسین شده ریچارد مک گوایر، تام هنکس و رابین رایت در یک داستان عاشقانه ایفای نقش می کنند.

فیلمنامه توسط اریک راث و رابرت زمکیس بر اساس رمان گرافیکی ریچارد مک گوایر. تهیه کنندگی رابرت زمکیس، جک روپاک، درک هاف و بیل بلاک. جرمی جانز، اندرو گولوف و تام زادرا تهیه کنندگان اجرایی هستند. تام هنکس، رابین رایت، پل بتانی، کلی ریلی و میشل داکری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.