تریلر انیمیشن Batman: Caped Crusader منتشر شد + جزئیات

تریلر انیمیشن Batman: Caped Crusader منتشر شد + جزئیات

تا انتشار جدیدترین فصل بتمن نزدیک است و طرفداران دی سی هیجان زده برای آن هستند.

بتمن، یکی از محبوب ترین قهرمانان و شخصیت های دنیای کمیک بوده و طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد ، بتمن برای بسیاری شخصیتی نمادین شکل گرفته و به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های منتشر شده در طول تاریخ به شمار می رود ، هر چند فراز و نشیب ها و تاخیر های فراوان در انتشار نسخه های متفاوت آن وجود داشت اما در کنار یدگر شخصیت های قهرمانانه مردم به راحتی توانست جایگاه خوبی بدست آورد.

پرایم با انتشار تیزری درباره ی فصل جدیدی که پس از دردسر های فراوان در تولید و تاخیر پخش ، قرار است منتشر شود از گوینده ی شخصیت بتمن در این انیمیشن سریالی رونمایی کرد:

تریلر را مشاهده کنید : 


 


کوین کانروی صداپیشه فقید و بزرگ بتمن ظاهراً برای بازی در نقش Batman: Caped Crusader بازگشته بود، اما نه در نقش شوالیه تاریکی که بروس تیم قبلاً آن را رد کرده بود.

باید دید در آن مقطع تیم چه چیزی برای کانروی در نظر گرفته است، اما در هر صورت، پرایم اخیراً اعلام کرد که بازیگر جدید چه کسی را برای سریال آینده پر خواهد کرد.

همانطور که کمی بالاتر اشاره کردیم ، این انیمیشن سریالی با دردسر های متفاوتی روبه رو بود در صورتی که قرار بود سال 2022 منتشر شود اما با مشکلات مختلفی همچون تغییرات مدیریتی برادران وارنر و دیگر علت ها روبه رو شد و حتی در آستانه توقیف آن بود اما با خریدن لایسنس پخش آن توسط آمازون حالا آماده پخش شده است

تاریخ انتشار :

فصل اول Batman: Caped Crusader ، برای 11 مرداد منتشر خواهد شد و قابل دسترس است. لازم به ذکر است که تعداد قسمت های این مجموعه 10 قسمت می باشد و برای فصل دوم از همین حالا تمدید شده و احتمالا با کمی فاصله فصل دوم آن را هم مشاده کنیم. اخبار سینما و ویدیو ها را در مدیا گیم دنبال کنید.