تریلر و اطلاعات انیمیشن Moana 2 منتشر شد

تریلر و اطلاعات انیمیشن Moana 2 منتشر شد

تریلر جدید از انیمیشن Moana 2 منتشر شد که حاوی اطلاعات جدید از داستان انیمیشن به ما می دهد.

موانا و گروهش به ماجراجویی می‌روند تا جزیره گمشده موتوفتو را در کلیپ‌هایی که امروز در جشنواره فیلم انسی نمایش داده می‌شوند، پیدا کنند. آن مکان افسانه ای زمانی اقیانوس ها را به هم متصل می کرد. اما خدای طوفان ها حسود است و موتوفتو را از همه کسانی که به دنبال آن هستند پنهان کرده است. این جشنواره در فرانسه این هفته فیلم ها و نمایش های جدیدی را برای انیمیشن های مختلف به نمایش گذاشته است.Moana 2 امروز صبح یک نقطه شلوغ دارد. هالیوود ریپورتر برخی از آنچه که جمعیت در مورد فیلم پرفروش پاییزی آموخته اند را تجزیه و تحلیل می کند. معلوم شد که خدمه Moana این بار در حال گسترش است!

کارگردانان دیوید دریک جونیور و جیسون هند توضیح دادند که یکی از ساکنان جزیره موانا، به نام مونی، به قهرمانان ما، هایدی و پوا خواهد پیوست. در اینجا خروس و خوک دوست داشتنی فیلم اول برای کسانی است که ممکن است نیاز به تجدید نظر داشته باشند.مونی به عنوان پرشورترین داستان سرای جزیره توصیف شده است. همراه با این تمایز، کمی وسواس نسبت به مائوئی نیز به وجود می آید.

دیگر چهره‌های آشنا نیز برای Moana 2 بازگشته‌اند. قبیله Kakamura برای ایجاد تنش با Moana و تلاش او نیز بازگشته است. بنابراین هنگامی که کاوشگر مورد علاقه ما سعی می کند گره دریاها را در دنباله آینده باز کند، ما با چیزهای جالبی روبرو هستیم.

دریک در مصاحبه ای گفت :

ما داستان خود را با موانا، سه سال پس از اولین فیلم آغاز می کنیم. او در حال کاوش در دریاها، جستجوی جزایر جدید، نقشه برداری از اقیانوس، به امید یافتن افراد دیگر است. از آنجایی که مردم موتونوی برای نسل‌ ها کسی را ندیده‌اند، موانا می‌داند که اقیانوس ما را به هم متصل می‌کند. اما به چه کسی؟ کجا هستند؟ او به دنبال اثباتی است که دیگران آنجا هستند. او کنجکاو است که چرا کسی را پیدا نکرده است. است.