بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops 6 کوتاه خواهد بود

بخش داستانی بازی Call of Duty Black Ops 6 کوتاه خواهد بود

وقتی Call of Duty: Black Ops 6 را در اواخر امسال بازی می کنید، انتظار تجربه طولانی نداشته باشید چرا که به نظر می رسد بخش داستانی آن مانند نسخه های قبلی کوتاه است.

در مصاحبه ای با استفان توتیلو، مدیر تولید Treyarch، ییل میلر، در مورد مدت زمان و مکان کمپین صحبت شده است.

میلر گفت: «در حال حاضر بازی به اندازه یک کمپین کلاسیک Call of Duty پیشرفته و توسعه یافته است.

سپس به سراغ چیزی رفت که تیم متوجه شد بازیکنان در کمپین Call of Duty بیشتر به آن اهمیت می‌دهند.

او گفت: تنوع چیز بزرگی است که از طرفداران شنیده ایم «آنها یادداشتی برای تجربیات شما نمی خواهند. خوشبختانه برای ما، Black Ops به نوعی کمک می کند، جایی که می توانید مخفی کاری، حل پازل، ماموریت های مخفی کاری و حملات نظامی عظیم را انجام دهید، در حالی که آنها آزادی زیادی را می طلبند، و آنها کارهای زیادی را انجام خواهند داد. انجام دادن.

من فکر می‌کنم هدف بزرگ همه ما این است که به بازیکنان این فرصت را بدهیم که باهوش باشند، جایی که شما فقط آنها را در کل این سفر نمی‌برید، جایی که آنها فرصت کشف و تصمیم‌گیری در مورد نحوه رفتنشان را دارند.

با بازگشت به طول، به طور خاص، می توان فرض کرد که کمپین باید بین شش تا هشت ساعت طول بکشد. با نگاهی به بازی های گذشته در این فرنچایز – به استثنای Modern Warfare 3 – میانگین طول مدت آن حدود هفت ساعت بوده است.

Call of Duty: Black Ops 6 در 25 اکتبر برای Xbox Series X|S، PlayStation 5، PC، Xbox One و PlayStation 4 منتشر می شود. همچنین در زمان راه اندازی بر روی Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

شما نظرتان را در این باره بیان کنید و همچنین می توانید جدیدترین اخبار بازی درباره ی Call of Duty: Black Ops 6 در وب سایت مدیا گیم دنبال کنید.