اطلاعاتی از فیلم Fast XI منتشر شد

اطلاعاتی از فیلم Fast XI منتشر شد

تهیه کننده و بازیگر فیلم های سریع و خشمگین ، وین دیزل به تازگی اطلاعات جدیدی فیلم Fast XI را برای کاربران به اشتراک گذاشت.

فیلم پرطرفدار و پرفروش سریع و خشن که تاکنون 10 سری از نسخه ی سینمایی آن منتشر شده است روند فیلمبرداری قسمت 11 آن به زودی آغاز خواهد شد. در حالی که هنوز با انتشار آن فاصله زیادی وجود دارد ، این ستاره در اینستاگرام تایید کرد که تمرینات خود را برای تعقیب و گریزهای عظیم ماشینی فیلم آغاز کرده است.

این بازیگر با اشتراک گذاری تصویری در اینستاگرام از خود در حال زانو زدن در مقابل یک ماشین در پیست مسابقه F9 2019، نوشت: بازگشت به تمرین… جایی که فلاش بک های احساسی خود را در سال 2019 فیلمبرداری کردیم. سپاسگزار و خوشحال و سر حال…

کارگردان لوئیس لتریر در اوایل این ماه تایید کرد که Fast & Furious 11 از تاریخ اکران اصلی خود در آوریل 2025 به تابستان 2026 به دلیل اعتصاب سال گذشته هالیوود عقب افتاده است.

او به Collider گفت: این اتفاق می افتد. خیلی خیلی زود اتفاق می افتد. ممکن است تابستان امسال یک فیلم ترسناک بسازم. فیلم ترسناکم را در 15 سپتامبر تمام می کنم و Fast را در 16 سپتامبر شروع می کنم.

گیبسون اضافه کرد: شنیده‌ام که در سال 2025، درست در اوج سال، آن را درست خواهیم کرد. من فکر می کنم فشار در حال حاضر این است که فیلم را بالا ببریم و فیلم را به سطوح دیگر ببریم. همانطور که دیدید، گال گدوت و راک بازگشته اند، که هیجان انگیز است.

یکی از نکته های مثبت فیلم یازدهم سریع و خشن حضور دوباره ی دوئین جانسون و گل گدوت در کنار وین دیزل و دیگر همکارانشان در این فیلم میتواند تجربه ای هیجان انگیز را برای شما رقم بزند.

با توجه به اینکه هنوز اطلاعات جدید و نهایی مشخص نشده اما انتظار می رود که شروع فیلم برداری در اواخر امسال آغاز شود.