نقد و بررسی سریال درام و معمایی افعی تهران

نقد و بررسی سریال درام و معمایی افعی تهران

سریال افعی تهران ، یک داستان معمایی و غیر قابل پیش بینی که پس از نمایش سریال هایی بی قائده میتوان گفت افعی تهران میتوانید ذهن خاطب را به چالش بکشد و او را وارد دنیا و اتفاقات سینمای ایران کند. در ادامه با نقد و بررسی سریال درام و معمایی افعی تهران با مدیا گیم همراه باشید.

در ادامه میخوانید:

  • داستان سریال افعی تهران
  • عوامل و بازیگران سریال افعی تهران

داستان سریال افعی تهران

یک اثر معمایی و پر رمز و راز ، جایی که اتفاقات غیر قابل پیش بینی فیلمنامه افعی تهران ذهن و قدرت تحلیل مخاطبان را به تصویر می کشد. هر قسمت پرده از راز جدیدی برداشته می‌شود و شما را به چالش کشیده تا در میان تاریکی داستان، حقیقت را پیدا کنید.

این قسمت دارای اسپویل داستان می باشد

این سریال داستان یک کارگردان و منتقد سینما به نام آرمان بیانی را روایت می کند که علاوه بر دردسر های زیاد او در دنیای سینما و موفق نشدن به ساخت فیلمش ، اتفاقات زجر آور و تاریک دوران کودکی اش همچنان با او همراه است و مانع زندگی او شده است.

آن طرف قصه آرمان بیانی قصد ساخت فیلمی به نام افعی تهران را دارد که روایتگر فردی قاتل و بی رحم است که کسانی را که کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند را با سم مسموم می کند و مرگ آنها را تماشا می کند، او با نام افعی تهران مشهور شده و سال ها به دنبال او هستند.

حال تئوری های مختلفی درباره ی ربط او با آرمان بیانی در تنفر از آزار و اذیت قرار دادن کودکان می تواند کمی داستان را جالب و چالش بر انگیز کند.

از طرفی بازی قدرتمند و متفاوت بازیگران این سریال که هر کدام به شخصیت ها جان می‌ب خشند و شما را مجذوب دنیای پر از تناقض سریال می‌کنند.

عوامل و بازیگران سریال افعی تهران

این سریال به کارگردانی سامان مقدم ، تهیه کنندگی جواد فرحانی و نویسندگی بسیار تحسین برانگیز پیمان معادی است که خود به عنوان نقش اصلی فیلم حضور دارد. از بازیگران این سریال میتوان به پیمان معادی ، سحر دولتشاهی ، آزاده صمدی ، پژمان جمشیدی ، مریلا زارعی ، بهادر مالکی ، مهسا حجازی ، به آفرید غفاریان ، امیر احمد قزمینی ، نیلوفر کوخانی ، تورج اصلانی و… نام برد.

این سریال معمایی ، درام و اجتماعی در عنوان 14 قسمت منتشر خواهد شد.