طبق اعلام رئیس فیفا آنها در حال توسعه یک بازی فوتبالی جدید هستند

طبق اعلام رئیس فیفا آنها در حال توسعه یک بازی فوتبالی جدید هستند

اخیرا چند شب گذشته رئیس فیفا ، اینفانتینو روی صحنه اجرا اعلام کرد که این سازمان با شرکای جدید برای توسعه یک (بازی الکترونیکی) جدید کار می‌کند.

EA سی سال کار کرد. در فرانچایز فیفا، عناوین فوتبالی در سطح جهانی تولید کرد که در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفتند، اما از سال 2023، این شرکت نام فیفا را کنار گذاشته و به (EA Sports FC) تغییر کرد.

اینفانتینو تایید کرد که فیفا با شرکای جدید برای آماده سازی یک بازی جدید کار می کند، اما هیچ کس نمی داند که چگونه خواهد بود و چگونه کار خواهد کرد. بازی در حال حاضر رقابت زیادی در فضا دارد، تقریباً همه مخاطبان پس از تغییر برند بازی با خوشحالی به EA Sports FC نقل مکان کرده اند. کونامی با سری بازی های eFootball نیز در آن عرصه حضور دارد.

در یک حرکت جالب و عجیب اینفانتینو از این بازی که هنوز به طور کامل ساخته نشده و در مرحله ساخت است ابراز خوشحالی کرد و تاکید کرد که این بازی (بهترین) خواهد بود زیرا با هر کاری که (آنها) انجام می دهند در فوتبال مطابقت دارد.

در مقابل خبرنگار شرکت 2k games هم بیکار ننشسته و در مصاحبه هیجان زدگی خود را برای همکاری با فیفا اعلام کرده و گفته است : این همکاری به ما اجازه ‌می‌دهد تا از تخصص خود در ساخت شبیه‌ سازهای ورزشی را با اعتبار بی همتا برند فیفا ترکیب کنیم.

احتمالا این بازی برای سال آینده با نام FIFA 2K25 برای کنسول های ps5\ps4 ، ایکس باکس و pc منتشر شود.

آیا جهان به یک بازی جدید فوتبال نیاز دارد؟ آیا جایی برای عنوان جدیدی در کنار EA Sports FC و eFootball وجود دارد؟

به نظر می رسد حالا مدیران شرکت EA باید به رقیب جدیدشان در عرصه ی بازی های فوتبالی خوش آمد بگویند. نظر شما در این باره چیست؟