زمان پخش فیلم Knives Out 3 اعلام شد

زمان پخش فیلم Knives Out 3 اعلام شد

نتفلیکس به تازگی با انتشار یک تریلر جدید رسما از نام فیلم و زمان پخش فیلم Knives Out 3 را با بازی فوق العاده دنیل کریگ اعلام کرد.

کارگردان، ریان جانسون، این خبر را با تیزر فیلم آینده در X Full به اشتراک گذاشت. تولید این قسمت جدید به زودی آغاز خواهد شد. جانسون نوشت: برای به اشتراک گذاشتن این عنوان هیجان زده هستم

Knives Out به نویسندگی و کارگردانی جانسون در سال 2019 برای اولین بار به نمایش درآمد. Whodunit مدرن به سرعت به محبوبیت تبدیل شد و به دلیل گروه بازیگران و لحن زبان در گونه اش مورد تحسین قرار گرفت. اولین فیلم در باکس آفیس جهانی 312 میلیون دلار در مقابل بودجه 40 میلیون دلاری فروخت. همچنین یک جوایز بود عزیزم و نامزد سه جایزه گلدن گلوب، یک بفتا و یک جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اصلی شد.

این منجر به ساخت فیلم دومی به نام پیاز شیشه ای: راز چاقو شد که در سال 2022 اکران شد. دنباله ای مستقل به دنبال بنوا بلان است که او معمایی دیگر را حل می کند، این بار به جای عمارت در جزیره خصوصی پیچیده یک میلیاردر. . این یکی از دو دنباله «Knives Out» بود که نتفلیکس حقوق آن را در سال 2021 خرید، معامله ای که طبق

گزارش ها 469 میلیون دلار هزینه داشت. این فیلم بزرگترین اکران سینما را در بین تمام فیلم های نتفلیکس در تاریخ داشت و به مدت یک هفته در سینماها اکران شد. این دنباله همچنین نامزد دریافت جایزه اسکار شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

جدای از سریال Knives Out، جانسون بیشتر برای کارگردانی Star Wars: The Last Jedi و همچنین فیلم علمی تخیلی Looper شناخته می شود. او همچنین کارگردانی سه قسمت از تحسین برانگیزترین قسمت های Breaking Bad – Ozymandias، Fly و Fifty-One را بر عهده داشت.

زمان پخش و نام فیلم :

این فیلم قرار است با نام Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery در سال 2025 به صورت رسمی منتشر شود.