بازی GTA 6 در پاییز سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد

بازی GTA 6 در پاییز سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد

شرکت Rockstar Games رسما تایید کرده است که GTA VI در پاییز سال 2025 منتشر خواهد شد، این معنی می دهد که چیزی تا انتشار بازی نمانده است.

اگر از زمان عرضه رسمی بازی در سال گذشته تا کنون با همه چیزهای GTA VI همراه بوده اید، احتمالاً می دانید که تاریخ انتشار 2025 همیشه در افق بوده است.

با این حال، در حالی که ممکن است برخی از ما به عرضه زودتر در سال 2025 امیدوار باشیم، اکنون می دانیم که تا مقصد بعدی Grand Theft هنوز بیش از یک سال باقی مانده است.

البته که این انتظار برای طرفداران GTA مدت زیادی است که انجام می گیرد و چیزی حدود یکسال دیگر بالاخره بازی محبوب و جهانی GTA 6 منتشر خواهد شد. بازی که انتظار می رود بخش آنلاین و پرطرفدار آن تا سال 2027 منتشر نشود دقیقا زمانی که قرار است GTA برای PC منتشر شود.

این یک خبر بد است که کاربران رایانه های شخصی باید حدود دو سال منتظر بمانند تا بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند و همین موضوع آنها را نگران کرده است.

بازی GTA IV در پاییز 2025 برای کنسول های PS5 و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.

 

طی یک تماس اخیر درآمدی که توسط Take-Two برگزار شد، این شرکت تأیید کرد: چشم انداز ما نشان دهنده کاهش دوره پیش از تاسیس Rockstar Games در تقویم 2025 تا پاییز تقویم 2025 برای Grand Theft Auto VI است.

این خبر بدون شک پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه ممکن است بازی به سال 2026 به تعویق افتاده باشد، به عنوان اطمینانی برای طرفداران خواهد بود.

البته، از هم‌اکنون تا پاییز 2025 اتفاقات زیادی می‌تواند بیفتد، پس بیایید همه امیدوار باشیم که همه چیز خوب پیش برود و Rockstar بتواند GTA VI را در اسرع وقت تحویل دهد. اخبار GTA 6 را در مدیا گیم دنبال کنید.