همه چیز درباره ی بازی tmnt the last ronin

همه چیز درباره ی بازی tmnt the last ronin

چند وقت پیش بود که THQ Nordic تریلری کوتاه از معرفی بازی tmnt the last ronin منتشر کرد که قرار است به زودی منتشر شود.

بی شک یکی از خاطره انگیز ترین انیمیشن های دوران کودکی لاک پشت های نینجا است که داستان چهار لاک پشت نوجوان جهش یافته به همراه آنها که یک موش به نام اسپلینتر است را روایت می کند. حال پس از گذشت 20 سال یا بیشتر از این انیمیشن شرکت توسعه بازی قصد دارد کمیکی از داستان و سرنوشت غمگین و احساسی این کارتون در قالب بازی منتشر کند.

داستان tmnt the last ronin

همانطور که گفتیم و طرفداران TMNT می دانند سرنوشت نهایی این چهار لاک پشت نوجوان جهش یافته مشخص نشد و همه ی ما این انیمیشن و سری قبلی بازی های آن را به عنوان یک نوستالژی بامزه و دوست داشتنی می شناختیم اما به نظر قرار است با سرنوشت تاریک و غمگین آن به زودی آشنا شویم در ادامه با مدیا گیم همراه باشید.
طبق برداشت کتاب کمیک و حتی قسمتی از مجموعه لاک پشت های نینجا که بیانگر این داستان بود به طور ناممکنی مایکل آنجلو (یکی از لاک پشت ها که با رنگ نارنجی شناخته میشود) از زمان عقب می افتد اما وقتی برمیگردد و متوجه سفرش در زمان می شود به دنبال برادرانش می رود.

اما جایی نقطه احساسی داستان کلیک میخورد که مایکل آنجلو برادرانش و کیسی دوست صمیمی اش را از دست داده و شردر همچنان بر نیویورک سلطنت می کند. حال او به دنبال انتقام با باقیماندگان یارانش می رود و جنگ خونین شهر را فرا می گیرد اما در نهایت پس از ناموفق بودن در جنگ روی زمین می نشیند و به زندگی اش اتمام می دهد و داستان پایان می یابد.

ممکن است با تغییراتی در داستان روبه رو باشیم ولی انتظار یک بازی خونین و پر هیجان را می توان داشت.

همچنین کنترلر بازی بر عهده فقط یک نفر است و سایر لاک پشت های کشته شده اند.


پوستری بازی tmnt the last ronin با هم مشاهده می کنیم:

پوستر بازی tmnt the last ronin

پوستر بازی tmnt the last ronin


جزئیات تکمیلی

در طول یک سال گذشته یا بیشتر، صنعت بازی‌های ویدیویی آشفتگی‌های زیادی را تجربه کرده است. شرکت‌های بزرگ در سراسر این صنعت، تعداد قابل توجه‌ای از کارکنان خود را اخراج کرده‌اند و این باعث نگرانی‌های زیادی در این مورد به وجود آمده است اما همچنان ساخت آن پا برجاست.

بازی TMNT: The Last Ronin توسط استودیوی Black Forest Games، سازندگان Destroy All Humans ،برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دست ساخت قرار دارد و به زودی تاریخ انتشار آن در وب سایت قرار می گیرد.