بازی Helldivers 2 از ۱۲ میلیون نسخه عبور کرد

بازی Helldivers 2 از ۱۲ میلیون نسخه عبور کرد

طبق اعلام شرکت سونی بازی Helldivers 2 از 12 میلیون نسخه عبور کرد. در ادامه با وب سایت اخبار بازی مدیا گیم همراه باشید.

Helldivers 2 به موفقیت های بزرگی در سال 2024 دست یافت. با شکستن رکورد یش از 7000 بازیکن همزمان، رکورد های جدیدی را جا به جا کرد اما، این بازی به یک موفقیت فوری تبدیل شد و با بیش از 68 برابر بیشتر بازیکنان تنها در Steam به اوج خود رسید. علیرغم اینکه اخیراً به دلیل جنجال های PSN مورد انتقاد قرار گرفت، Helldivers 2 همچنان یک بازی محبوب باقی مانده است و آخرین تماس درآمد سونی نشان می دهد که چقدر تأثیر داشته است.

مدیر عامل Arrowhead Game Studios Johan Pilsted به X اشاره کرد و اعلام کرد که Helldivers 2 بیش از 12 میلیون نسخه در 12 هفته اول انتشار خود فروخت.

همانطور که در فراخوان درآمد سونی اعلام شد، بیش از 12 میلیون دستگاه فروخته فروخته است. این به این معنی است که این بازی به طور میانگین حدود 1 میلیون نسخه در هفته و تقریباً 4 هفته پیش گزارش شد که بازی از 8 میلیون نسخه فروخته است. آخرین آمار فروش در جریان تماس درآمد سونی فاش شد، که همچنین نشان داد که Helldivers 2 بزرگترین عرضه سونی است و رکورد قبلی God of War Ragnarok را شکست که 11 میلیون نسخه در 10 هفته فروخته است.

علیرغم جنجال فعلی PSN که Helldivers 2 خود را درگیر آن کرده است، بازی همچنان فروش خوبی دارد و هیچ ضربه ای به فروش و محبوبیت او نخورده، اگرچه هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه آیا محدودیت بازی در 180 کشور باعث کاهش فروش شده است یا خیر وجود نداشت. قبلاً توسط Mat Piscatella گزارش شده بود که تقریباً 60٪ از فروش Helldivers 2 در ماه راه اندازی آن در Steam بوده است که بخش بزرگی از موفقیت آن را به همراه داشته است.

سونی در طی تماس‌های درآمدی اعلام کرد که Helldivers 2 به بزرگترین عنوان موفقیت‌آمیز رایانه‌های شخصی ما تا به امروز تبدیل شده است، و به عنوان یک عنوان چند پلتفرمی، سهم قابل توجهی در فروش و سود سه ماهه گذشته داشته است.