نقد فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024 پادشاهی سیاره میمون ها

نقد فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024 پادشاهی سیاره میمون ها

فیلم جدید و هیولایی Kingdom of the Planet of the Apes به تازگی منتشر شده و با نقد خوبی مواجه شده است. در ادامه به نقد فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024 پادشاهی سیاره میمون ها می پردازیم.

فیلم پادشاهی سیاره میمون ها ، فیلمی در ژانر اکشن ، ماجراجویی و علمی تخیلی به کارگردانی Wes Ball محصول سال 2024 کشور آمریکا می باشد.

داستان فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024

پادشاهی سیاره میمون‌ها به فیلم‌های هیولایی تبدیل شده که دارای برداشتی ریمیکس از داستان کلاسیک با برخی از خیره‌کننده‌ترین VFX و انیمیشن‌هایی است که Weta تا به حال تولید کرده است. دیدن مجموعه‌ای از بلاک‌باسترها که به‌طور مداوم قوی هستند، شگفت‌انگیز است، و پادشاهی سیاره میمون‌های وس بال بر پایه‌های داستانی بارور فیلم‌های قبلی بنا شده است. اما در حالی که جلوه‌های بصری فیلم خیره‌کننده است و تعهد آن به ساختن جهان قابل تحسین است، داستان امیدوارکننده آن درباره چگونگی تکامل اسطوره‌شناسی در طول زمان توسط ضرب‌های آشنای قرض‌گرفته‌شده از دیگر نمایش‌های اکشن در صفحه‌های بزرگ غرق می‌شود.

داستان Kingdom of the Planet of the Apes در 300 سال آینده و پس از سه فیلم اول که دهه اول است و اینکه چگونه زندگی روی زمین پس از شیوع ویروسی که به میمون ها هوش بیشتری می دهد و انسان را مبتلا می کند تغییر می کند می کشد. fly گروه جدیدی از بازیکنان را معرفی می کند که سعی دارند جوامع جدیدی را در جایی که قبلاً ایالات متحده آمریکا بود بسازند. اگرچه قرن ها از مرگ سزار، اولین میمون فوق باهوش و رهبر انقلابی می گذرد که نوع خود را آزاد کرد، میراث او در افسانه های میمون هایی مانند نوح (ایوان تیگ)، آنایا (تراویس جفری) زنده است. و سونا (لیدیا پکهام) همه چیز را می داند.

گروهی از شامپانزه‌های جنگل که شکل بسیار انسانی شاهین‌داری را ایجاد کرده‌اند همه چیز در مورد زندگی نوح و دوستانش حول محور اجتماع و حس سرپرستی آنها بر پرندگانی می‌چرخد که برای شکار آموزش می‌دهند. اما در حالی که فرهنگ قبیله عقاب مخلوق منحصر به فرد شامپانزه‌های مدرن است، بازتاب‌های بسیار متمایزی از آموزه‌های سزار اصلی در این باور وجود دارد که میمون‌ها با هم قوی‌تر هستند و خشونت بین گونه‌ای همه آنها را در معرض خطر قرار می‌دهد.

آسیب رساندن به میمون‌های دیگر آخرین چیزی است که نوح به ذهنش خطور می‌کند، زیرا پادشاهی شب قبل از اینکه او و دوستانش پرنده‌هایی را دریافت کنند که تا آخر عمر با آنها پیوند خواهند داشت، باز می‌شود.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024

نقد های فیلم Kingdom of the Planet of the Apes 2024

منتقد: گرام گاتمن : فیلم پادشاهی سیاره میمون ها ییک اکشن ماجراجویی مهیج در دنیای ویران شده انسان‌ها است. اندکی از ردپای فیلم‌های قبلی در این اثر دیده می‌شود اما این فیلم داستانی درباره نوآ را روایت می‌کند.


منتقد: اریک گلدمن : شاید همانند فیلم قبلی این مجموعه از لحاظ احساسی پیچیده نباشد و سعی در احساسی بودن نیز نمی‌کند. اما این اثر سینمایی مربوط به دوره پس از سزار جایگاه قابل توجه و محکمی به دست آورده است.


منتقد: تومریس لافلی : شاید فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ها پاسخ سوالات شما را نداشته باشد اما بدون شک اثری نادر و عمیقا سینمایی است که بیشتر در این فرنچایز عمیق می‌شود تا اطلاعات بیشتری را به نمایش بگذارد.


منتقد: راس بونیم : این فیلم به بررسی گذشته می‌پردازد و در عین حال آینده جدیدی را ایجاد می‌کند و شروعی نه چندان قوی ولی امیدوارکننده برای احیای این فرنچایز بوده است.


همچنین این فیلم جذاب و هیولایی در وب سایت IMDB امتیاز خوب 7.3 را از 16,000 رای دریافت کرد. نظر شما راجب این فیلم چیست؟