نقد فینال فینالیست ها زودیاک _ گام جدید در رئالیتی شو های ایرانی

نقد فینال فینالیست ها زودیاک _ گام جدید در رئالیتی شو های ایرانی

پس از پخش دو فصل از مسابقه و رئالیتی شو جذاب شب های مافیا : زودیاک حالا فینال فینالیست ها با حضور 12 نفر برترین پلیرهای دو فصل انجام می گیرد. در ادامه به نقد فینالیست ها زودیاک می پردازیم.

بازیگران فینال فینالیست ها

روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 اولین قسمت از فینال فینالیست های زودیاک با حضور : فرزاد فرزین ، سام درخشانی ، امیرحسین هاشمی ، مریم مومن ، بهار قاسمی ، بهرنگ علوی ، سعید مهری ، فاطیما بهارمست ، شیدا خلیق ، سروش رفیعی ، علیرضا بیرانوند و باربد بابایی منتشر شد که با نظرات مثبت و منفی برخی بازیکنان همراه بود.

نقد فینال فینالیست ها زودیاک

بدون شک و تعصب نسب به رئالیتی شو های ایرانی دیگر شب های مافیا : زودیاک در این مدت که منتشر گردیده با نظرات مثبتی همراه بوده و تقریبا بی نقص واقع شده ، از هنرمندان دعوت شده که برخی حتی از بازیکنان رئالیتی شو پدرخوانده بودند تا طرح لباس و دکور و همچنین نقش مستقل زودیاک در کنار هم جمع شده اند تا به مدت 2 تا 3 ساعت خانواده ها را سرگرم کنند.

این قسمت دارای اسپویل می باشد : فرزاد فرزین می تواند بازیکن برتر دو قسمت اول فینال فینالیست ها باشد که در قسمت اول در دو شب اول دو استعلام مثبت کاراگاهی گرفت البته که با چاشنی شانس هم همراه بود اما از بازی با فکت و استدلال های درست او در قسمت اول غافل نشویم. در قسمت دوم هم موفق شد به عنوان نقش مستقل بازی تا آخرین لحظه ادامه دهد و در نهایت برنده بازی شود.

علیرضا بیرانوند در شب های مافیا : زودیاک

علیرضا بیرانوند در شب های مافیا : زودیاک

این قسمت دارای اسپویل می باشد :  در طرف دیگر شاید اشتباهات پی در پی علیرضا بیرانوند و نگاه کردن از جبهه سرخابی و آبی (استقلال و پرسپولیس) باعث شد تا با اینکه متوجه بازی شده اما از مافیای بازی دفاع کند.

از پلیر های برتر قسمت اول میتوان به سام درخشانی ، فرزاد فرزین ، فاطیما بهارمست و در قسمت دوم به بهار قاسمی اشاره کرد.

به گردانندگی خوب محمد بحرانی هم اشاره کنیم که بدون نقص با صبر و حوصله بود و به ریتم بازی کمک کرد تا یک فینال فینالیست ها بسیار جذاب را شاهد باشیم.

نظر شما درباره ی زودیاک چیست آیا میتوانید این رئالیتی شو نسبت به شب های مافیا ، پدرخوانده ، ضد ، ارتش سری برتر باشد ؟ یا خیر