پرفروش ترین بازی ماه آوریل در بریتانیا Fallout 4 اعلام شد

پرفروش ترین بازی ماه آوریل در بریتانیا Fallout 4 اعلام شد

بر اساس آخرین خبر منتشر شده سه جایگاه برتر از 10 بازی پرفروش ماه آوریل در بریتانیا از آن مجموعه بازی Fallout شد.

Fallout 4 به راحتی در صدر قرار گرفت و EA Sports FC 24 که در جایگاه دوم قرار داشت و Helldivers 2 که در ماه های فوریه و مارس در صدر جدول های بریتانیا قرار داشت به عنوان جایگاه های بعدی هستند. این یک شگفتی محسوب می شود چرا که در مقابل دو بازی پرطرفدار و پرفروش جایگاه اول را بدست آورده است.

بازی Bethesda در پشت برخی از تخفیف های سنگین که همزمان با انتشار برنامه تلویزیونی محبوب آمازون Fallout بود، رتبه اول را به خود اختصاص داد.

Fallout 4 نیز ماه گذشته به‌روزرسانی نسل بعدی خود را دریافت کرد و به بازیکنانی که نسخه‌های PS4 و Xbox One این بازی را دارند اجازه می‌دهد تا به صورت رایگان به نسخه اصلی PS5 و Xbox Series X/S ارتقا دهند.

Fallout: New Vegas در ماه آوریل در رتبه 8 جدول بریتانیا قرار گرفت، در حالی که Fallout 76 در رتبه 9 و Fallout 3 در رتبه 11 قرار گرفتند.

بالاترین ورودی جدید در جدول، Stellar Blade پلی استیشن بود که بر اساس هفته اول فروش خود در رتبه 12 قرار گرفت.

پرفروش ترین های ماه گذشته شامل بسیاری از چهره های آشنا مانند Call of Duty: Modern Warfare 3 در رتبه 4، Grand Theft Auto 5 در رتبه 5، Hogwarts Legacy در رتبه 6، و Red Dead Redemption 2 در رتبه 7 بودند. در حالی که WWE 2K24 10 مورد برتر را تکمیل کرد.

پس از پخش برنامه تلویزیونی آمازون در 10 آوریل، چندین بازی در سری Fallout شاهد افزایش تعداد بازیکنان خود بودند.

طبق گفته این شرکت، این سریال در 16 روز اول 65 میلیون بیننده جذب کرد و به گفته این شرکت، آن را به دومین سریال پربیننده در پلتفرم استریم آمازون پس از ارباب حلقه ها: حلقه تبدیل کرد. اخبار بیشتر در مدیا گیم