پوستر جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد

پوستر جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد

و بالاخره تریلر و پوستری جدید از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد انیمیشنی که طرفداران زیادی منتظر اکران آن هستند. در ادامه به بررسی بیشتر (تاریخ انتشار) انیمیشن می پردازیم با مدیا گیم همراه باشید.

در اینجا با ششمین فیلم از فرنچایز Despicable Me نزدیک به 5 میلیارد دلار هستیم و نمی توانم به شما بگویم در هیچ یک از آنها چه اتفاقی افتاده است. معمولا این انیمیشن های با فروش فوق العاده مواجه میشوند و سازندگان آن هرگز از ساخت این فیلم ها دست نخواهد کشید.

داستان Despicable Me 4

من نفرت انگیز 4 به زودی منتشر خواهد شد اما سوال این است که پس در دنباله انیمیشن چه اتفاقی می افتد؟ خب مینیون ها مگا مینیون میشن!!! اوه، و گرو یک پسر دارد، گرو جونیور، که پدر و مادرش را دیوانه می کند. اوه، و البته یک شرور جدید برای مبارزه وجود دارد. به یاد دارید که توسط یک مرد بد گروگان گرفته شده اید؟ انگار قرن ها پیش است.

پس از تابستان ۲۰۲۲، فیلم پرفروش Minions: The Rise of Gru، که نزدیک به ۱ میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروخت، بزرگترین انیمیشن جهانی تاریخ، اکنون فصل جدیدی را با گرو (نامزد اسکار استیو کارل) و لوسی آغاز می کند. کریستن ویگ، نامزد اسکار) و دخترانشان – مارگو (میراندا کازگروو)، ادیت (دانا گایر) و اگنس (مدیسون پولان) – به عضو جدیدی از خانواده گروو، گرو جونیور، که مشتاق عذاب دادن پدرش است، خوش آمد می‌گویند. گرو در ماکسیم لو مال (برنده جایزه امی ویل فرل) و دوست دخترش والنتینا (نامزد امی سوفیا ورگارا) با دشمن جدیدی روبرو می شود و خانواده مجبور به فرار می شوند.

همچنین استیو کارل به عنوان صدای گرو، کریستن ویگ در نقش همسرش لوسی و ویل فرل در نقش بدی جدید ماکسیم لو مال بازگشته اند.


پوستر جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 با هم مشاهده می کنیم:

پوستر انیمیشن Despicable Me 4

پوستر جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد

 


تاریخ انتشار

انیمیشن من نفرت انگیز 4 ، به زودی و در  در تاریخ 3 ژوئیه سال 2024 میلادی (چهارشنبه 13 تیر 1403) به صورت رسمی اکران خواهد شد.