نگاهی به معرفی بازی Terminator: Survivors

نگاهی به معرفی بازی Terminator: Survivors

استودیوی Nacon Studio Milan به تازگی جزئیات و خبر های تازه ای از بازی Terminator: Survivors ارائه کرده است که قرار بر انتشار آن در اواخر سال آینده برای رایانه ی شخصی PC است.

با توجه به گفته سازندگان این بازی محیط و تم بازی بر اساس روز داوری Judgment Day از سال 2005 کلیک خورده، زمانی که سارا کانر از وقوع آن در سال 1997 جلوگیری کرد.

این امر موجب گردید تا Skynet یک جنگ هسته‌ای تمام عیار ایجاد کند و موجب ویرانی سیاره شد. بازماندگان بدون ارتباطات دوربرد هستند و باید بر سر منابع و قلمرو بجنگند. در همین حال، Skynet یک نابودگر T-800 نیز دارد که بازیکنان را شکار می‌کند. سازنده توضیح می‌دهد که تنها یک T-800 به دلیل داستان و اقتباس از ماهیت دو فیلم اول در این بازی وجود دارد.

این بینش در مورد Terminator: Survivors و جزئیات بیشتر در پستی در صفحه Steam بازی به اشتراک گذاشته شد، جایی که توسعه دهندگان به سوالاتی در مورد جدول زمانی، مکانیک و موارد دیگر پرداختند. البته، T-800 ترسناک تا کنون در تریلرهای بازی به نمایش گذاشته شده است، با وعده‌های لاشخورها و تهدیدهای دیگر برای بازیکنان که به عنوان خود ترمیناتور مبارزه کنند، اما به نظر می‌رسد ترمیناتوری که می‌بینیم بسیار بیشتر است. چیزی که بازیکنان باید نگران آن باشند.

در بخشی از این پست آمده است: این بازی T-800 را نشان می دهد، یک شکارچی بی امان و مهیب که نمی توان آن را متوقف کرد.

Nacon با پیش بینی سوالات زیادی در مورد این تصمیم، توضیح داد که چرا فقط یک T-800 برای مبارزه وجود دارد. بخشی از بحث در مورد حفظ یکپارچگی فرنچایز است، جایی که ترمیناتور بیش از حد یک تهدید بود، و بخشی از آن در مورد گیم پلی بازی است تا بازیکنان واقعا احساس کنند T-800 موجودی است که ارزش احتیاط شما را دارد. . . .

ناکن گفت: ما می خواستیم ماهیت دو فیلم اول را ضبط کنیم، جایی که خطر بالقوه یک ماشین غیرقابل توقف حس ترس و فوریت را القا می کرد.” با یک T-800 به عنوان یک آنتاگونیست بی امان، بازیکنان در فضایی از خطر و تنش دائمی غوطه ور می شوند. درست مانند قهرمانان فیلم، بازیکنان احساس دلخراش شکار شدن توسط دشمنی را تجربه خواهند کرد که هیچ رحمی نمی شناسد. نمی توان با آن بحث کرد.

با توجه به نحوه توصیف T-800 در این بازی، مطمئناً بسیار شبیه ترمیناتور: بازمانده است، یک یا دو صفحه از کتاب های Resident Evil را با آن دسته از بازی هایی که با تهدیدات دائمی مانند استفاده از Mr. X، Nemesis و Lady سروکار دارند، به نظر می رسد. معامله، به نظر می رسد. معامله، به نظر می رسد. معامله، به نظر می رسد. ، طول می کشد. با توجه به اینکه Terminator: Survivors یک بازی بقای جهان باز است، با این حال، جالب است که ببینید این مکانیک در این تنظیمات چگونه کار می‌کند و چگونه می‌توانید بین خود و T-800 فاصله بگذارید تا اینکه واقعاً ایمن شود.

زمان انتشار :

>بازی Terminator: Survivors در 24 اکتبر منتشر می شود، بنابراین انتظار می رود که از این لحظه تا زمان اکران بازی اطلاعات بیشتری درباره ی T-800 و سایر بخش های بازی به صورت جزئی تر بشنویم.