نقد فیلم نقش قبر Exhuma 2024

نقد فیلم نقش قبر Exhuma 2024

در این مطلب به معرفی و نقد فیلم نقش قبر Exhuma 2024 ، بازیگران ، خلاصه داستان و نقد های متفاوت درباره ی این فیلم می پردازیم پس با ما همراه باشید.

فیلم نقش قبر 2024 یک اثر معمایی ، هیجان انگیز و ترسناک محصول سال 2024 کشور کشور کره جنوبی به کارگردانی جانگ جائه هیون می باشد.

در 22 فوریه این فیلم برای نخستین بار توسط شرکت Showbox روی پرده ی سینما رفت و موفق به فروش بیش از 90 میلیون دلار در باکس آفیس فروش جهانی شد و به پرفروش ترین فیلم سال 2024 در کشوره کره جنوبی تاکنون تبدیل شده است.

خلاصه داستان

درباره ی خانواده ای اهل کره جنوبی که در آمریکا زندگی می کنند و از ثروت زیادی برخوردار هستند اما حوادث عجیب و غریب دست از سر آنها بر نمی دارد.

آنها با دو جوان به نام های هوریم و بونگ گیل تماس می گیرند و درخواست کمک می کنند. هواریم پس از بررسی گذشته خانواده متوجه می شود که این اتفاقات مربوط به یکی از اعضای خانواده است. حالا آنها تصمیم می گیرند قبر این اجداد را باز کنند، اما این باعث می شود یکی از نیروهای شیطانی که همه را تهدید می کند آزاد شود.

بازیگران

بازیگران فیلم Exhuma-2024

بازیگران فیلم Exhuma-2024

بازیگران اصلی این فیلم Choi Min-sik چوی مین سیک، Kim Go-eun کیم گو یون و Lee Do-hyun لی دو هیون هستند و همچنین شمن کیم جائه چئول ، هواریم کیم سون یانگ و شمن کیم جی آن به عنوان دیگر بازیگران فیلم به شمار می روند.

نقد و بررسی Exhuma 2024

نقد فیلم نقش قبر Exhuma 2024 ، توسط کاربران و منتقدان فیلم و سریال با نظرات مثبتی مواجه بوده و از جمله نمرات آن در سایت IMDB که 7.4 از 10 را دریافت کرده ، سایت Rotten Tomatoes نمره 86 از 100و سایت Metacritic نمره 7.3 از 10 را دریافت کرده است.

نقش قبر یا اکسهوما یک فیلم ترسناک و معمایی است که در تمام دقایق فیلم شما را سرگرم و سرپا نگه می دارد و میتواند تجربه ای هیجان انگیز برای شما به ارمغان آورد پس اگر به فیلم ها و سینمای کره جنوبی علاقه مند هستید این فیلم میتواند انتخابی مناسب برای شما باشد.