اطلاعاتی از فیلم جدید شیر شاه منتشر شد

اطلاعاتی از فیلم جدید شیر شاه منتشر شد

و بلاخره انیمشینی قدیمی و محبوب که همه منتظرش بودیم معرفی شد و دیزنی اولین تریلر فیلم Mufasa: The Lion King را منتشر کرد، پیش درآمدی بر بازسازی فوتورئالیستی شیر شاه در سال ۲۰۱۹، و فاش کرد که بلو آیوی کارتر نیز به گروه بازیگران پیوسته است.

>موفاسا به کارگردانی بری جنکینز، کارگردان Moonlight، داستان منشا شیر همنام را بررسی می‌کند و دوران کودکی او را با برادرش تاکا، با نام مستعار اسکار، به تصویر می‌کشد که به آنتاگونیست اصلی شیر شاه تبدیل می‌شود. آرون پیر و کلوین هریسون جونیور به ترتیب صداپیشگی نسخه های جوان تر موفاسا و اسکار خواهند بود. جیمز ارل جونز صداپیشه موفاسا در فیلم اصلی 1994 و بازسازی 2019 بود. جرمی آیرونز در سال 1994 صداپیشگی اسکار را بر عهده داشت، در حالی که چیوتل اجیوفور در سال 2019 مسئولیت را بر عهده گرفت.

بسیاری از بازیگران 2019 بازگشته اند، از جمله جان کانینگهام در نقش رافیکی، ست روگن در نقش پومبا، بیلی آیچنر در نقش تیمون، دونالد گلاور در نقش سیمبا و بیانسه نولز-کارتر در نقش نالا. بلو آیوی کارتر، دختر بیانسه، نقش کیارا، دختر پادشاه سامبا و ملکه نالا را بازی خواهد کرد. فیلم 2019 به کارگردانی جان فاورو بر اساس فیلمنامه ای از جف ناتانسون است که برای نوشتن موفاسا بازگشته است.

همچنین مشخص شد که لین مانوئل میراندا آهنگ‌های این فیلم را که توسط خودش و مارک مانسینا تهیه شده بود، با موسیقی اضافی و اجرای Lebo M

میراندا گفت: التون جان. تیم رایس، هانس زیمر. لبو ام. مارک مانچینا. بیانسه، هزارتو، ایلیا سلمان زاده. بیو بلک، فورد رایلی، تیم موسیقی باورنکردنی “Lion Watch” و بسیاری دیگر از مشارکت کنندگان موسیقی در طول سالها می بینم در بیانیه ای، شیر شاه میراث موسیقایی باورنکردنی با موسیقی برخی از بزرگترین ترانه سرایان اطراف دارد، و من متواضع و مفتخرم که بخشی از آن هستم. کار کردن با بری جنکینز برای من بسیار لذت بخش بود. داستان زندگی و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا تماشاگران این فیلم را در سینماها تجربه کنند.

با هم پوستری رسمی از فیلم جدید شیر شاه را مشاهده کنیم :

پوستر فیلم شیر شاه | موفاسا

پوستر فیلم شیر شاه | موفاسا

تاریخ انتشار :

فیلم Mufasa: The Lion King در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) روی پرده ی سینما اکران خواهد شد.