فیلم Godzilla x Kong 2024 باز هم رکورد جدید را به ثبت رساند

فیلم Godzilla x Kong 2024 باز هم رکورد جدید را به ثبت رساند

فیلم جذاب Godzilla x Kong: The New Empire 2024 اخیرا رکورد جدیدی را به ثبت رساند و از مرز 500 میلیون دلار فروش عبور کرد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله فیلم گودزیلا علیه کنگ به موفقیت جدیدی در باکس آفیس جهانی دست یافته است. Godzilla x Kong: The New Empire همانطور که انتظار می رفت موفق بود و از مرز 500 میلیون دلار عبور کرد. فیلم Godzilla x Kong تا پایان پنجمین آخر هفته اکران خود بیش از 181.6 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 337.7 میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی فروش داشته است که مجموع فروش جهانی آن به بیش از 519.3 میلیون دلار رسیده است.

Godzilla x Kong: The New Empire با 47 میلیون دلار از Godzilla vs Kong پیشی گرفت و پس از Godzilla با 500 میلیون دلار و Kong: Skull Island با 56 میلیون دلار سومین فیلم پرفروش هیولا ها شد. رتبه های بالاتری دارند. به نظر می رسد با حفظ این روند فروش، این فیلم بتواند به پرفروش ترین فیلم دنیای Monsterverse در گیشه جهانی تبدیل شود.

برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند. کارگردان فیلم گودزیلا علیه کنگ، آدام وینگارد، کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. فیلم Godzilla x Kong: The New Empire توسط تری روسیو، جرمی اسلیتر و سایمون برت نوشته شده است. اخبار سینما بیشتر در مدیا گیم