احتمالی : بازی Kingdom Hearts 4 در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد

احتمالی : بازی Kingdom Hearts 4 در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد
بر اساس گفته های افشاگری به نام دنیل ریچمن، Kingdom Hearts 4 سال آینده (2025) منتشر خواهد شد. تابستان امسال تقریباً مطمئناً تریلر دیگری را تضمین می کند که اولین بروزرسانی بزرگ از زمان عرضه بازی بیش از دو سال پیش خواهد بود.
در حالی که ریچمن اغلب جزئیات را در تلویزیون و فیلم منتشر می کند، این تنها چند روز پس از آن اتفاق می افتد که او همچنین ادعا کرد که یک اقتباس از Kingdom Hearts در دست ساخت است. او هیچ نشانه ای مبنی بر ارتباط این دو به ما نداده است، بنابراین مشخص نیست که پروژه فرضی چگونه سری بازی را اقتباس خواهد کرد.
آخرین افشای ریچتمن از طریق Patreon منتشر شد و در زیرمجموعه GamingLeaksAndRumours به اشتراک گذاشته شد.
با توجه به اینکه طرفداران باید شش سال بین رونمایی و انتشار Kingdom Hearts 3 صبر می کردند، این یک چرخش نسبتاً سریع خواهد بود. اگر در این مرحله فقط یک شایعه است.
با این حال، می تواند به جبران خشکسالی محتوایی که طرفداران از زمان معرفی Kingdom Hearts 4 در سال 2022 متحمل شده اند، کمک کند و ما چیز دیگری برای نشان دادن آن نداریم.
حتی اگر این شایعه تاریخ انتشار ساختگی باشد، با توجه به مدت زمانی که از آن می گذرد، این احتمال وجود دارد که در تابستان امسال شاهد چیزی باشیم. و البته، اگر شایعه درست باشد، تقریباً تضمین شده است، زیرا Square Enix ممکن است چند ماه قبل از انتشار بازی را تبلیغ کند. با توجه به اینکه چگونه طرفداران برای مدت طولانی گرسنه مانده اند، این نیازی به فشار زیادی ندارد.
در یک حرکت عجیب یک تریلر منتشر شد اما خبری از گیمپلی بازی نشد. در واقع، ما تمام سال را بدون هیچ حرفی برای گفتن گذرانده ایم، بنابراین هر چه باشد، طرفداران امیدوارند در سال 2024 موفقیت بیشتری کسب کنند.