اطلاعاتی از بازی Gears 6 منتشر شد

اطلاعاتی از بازی Gears 6 منتشر شد

5 سال از انتشار Gears 5 گذشته که طرفداران این بازی محبوب منتظر انتشار Gears 6 هستند و حالا به نظر می رسد چیزی تا انتشار و رونمایی این بازی نمانده

مایکروسافت گفته است که قصد دارد نمایشگاه تابستانی ایکس‌باکس سنتی خود را در ماه ژوئن برگزار کند، زمانی که انتظار می‌رود نگاه‌های جدیدی به نسخه‌های آتی مانند Indiana Jones and the Great Circle، Avowed، Ara: History Untold و Towerborne ارائه دهد.

اخیراً ادعا شده است که این رویداد برای 9 ژوئن برنامه ریزی شده است و مایکروسافت در حال آماده شدن برای رونمایی از بازی های جدید Gears of War و Call of Duty در این نمایشگاه است.

روز پنجشنبه در PostX، لیام مک اینتایر، بازیگر JD Fenix نیز اشاره کرد که در مورد یک دنباله Gears 5 در نمایشگاه ایکس باکس خواهیم شنید.

هشدار : اگر تا به الان بازی Gears 5 را تجربه نکردید و نمیخواهید داستان برایتان اسپویل شود ادامه این متن را نخوانید

در پایان بازی نهایی، از بازیکنان خواسته می‌شود انتخاب کنند که جی‌دی یا شخصیت دیگری، دل واکر را نجات دهند و اجازه دهند دیگری بمیرد.

مک اینتایر در پاسخ به این سوال که آیا مرگ جی دی در بازی قانونی است یا نه، پاسخ داد: من هیچ ایده ای ندارم. فکر می کنم GearsofWar همه چیز را در ژوئن به ما بگوید.

به گفته مایکروسافت، Gears of War بیش از 22 میلیون واحد فروخته و بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته است، از زمانی که این شرکت این فرنچایز را از Epic Games در سال 2014 خریداری کرد.

از زمان دریافت IP، ایکس باکس دو فرنچایز اصلی را به‌صورت Gears of War 4 در سال 2016 و Gears 5 در سال 2019 منتشر کرده است که هر دو توسط The Coalition توسعه یافته‌اند، همچنین Gears of War: Ultimate Edition و تاکتیک‌های نوبتی

طبق شایعات، Gears 6 مانند نسخه قبلی خود دارای مناطق نیمه باز خواهد بود که به بازیکنان محیط های بسیار بزرگتری برای کاوش می دهد.