بازی Star Wars Jedi: Survivor برای گیم پس عرضه خواهد شد

بازی Star Wars Jedi: Survivor برای گیم پس عرضه خواهد شد

بازی Star Wars Jedi: Survivor در 25 آوریل برای Xbox Game Pass Ultimate عرضه خواهد شد.

Electronic Arts، ناشر بازی، این خبر را در پستی در Xbox Wire اعلام کرد. به طور خاص، Survivor به کاتالوگ EA Play می‌پیوندد، که همراه با اشتراک PC Game Pass یا Xbox Game Pass Ultimate بدون هزینه اضافی ارائه می‌شود.

Star Wars Jedi: Survivor که توسط Respawn Entertainment ساخته شده است، سال گذشته منتشر شد و مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. دنباله فیلم Jedi: Fallen Order 2019، بازمانده سابق پاداوان، کال کاسیس و دوستانش را دنبال می کند که برای یافتن یک سیاره افسانه ای ماقبل امپراتوری و یک جناح جدید مرموز مسابقه می دهند.

این بازی اکشن ماجراجویی ساخته استودیو ریسپاون با همکاری لوکاس‌فیلم گیمز تاکنون برنده جوایزی مثل بهترین بازی اکشن سال ۲۰۲۳ از نظر وبسایت IGN، بهترین بازی ماجراجویی رسانه PC Gamer و جایزه گرمی بهترین موسیقی متن برای ویدیوگیم‌ها و دیگر رسانه‌های تعاملی شده است.

در حالی که EA بازی سوم را تایید نکرده است، Respawn در مورد جاه طلبی های خود برای یک سه گانه صحبت کرده است، با ستاره Cameron Monaghan که نقش Cal را بازی می کند و فاش می کند که دنباله ای در دست ساخت است.

البته، به هر حال هنوز سال ها با ما فاصله داریم، بنابراین در حال حاضر، می توانید Fallen Order و Survivor را در Game Pass از طریق EA Play بررسی کنید.