آپدیت جدید از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد

آپدیت جدید از بازی Marvel’s Spider-Man 2 منتشر شد
بازی Marvel’s Spider-Man 2 امروز 18 آوریل، یک پچ شگفت انگیز برای Marvel’s Spider-Man 2 به روز رسانی 1.002.003 روی PS5 منتشر کرد. این پچ شامل بهبودهایی در لباس شخصیت، مکانیک بازی، عملکرد کلی و ویژگی‌های دسترسی است. در ادامه با مدیا گیم همراه باشید
در مورد لباس‌های شخصیت، این پچ به ناهنجاری‌های بصری مانند امواج در ماسک‌ها و لنزها، به ویژه در لباس Marvel 2 می‌پردازد. علاوه بر این، مشکلات مربوط به تار شدن کت و شلوار کلاسیک و نورهای درخشان اطراف ماسک Hellfire Gala پیتر برطرف شده است. علاوه بر این، یک ناهنجاری گوی نور در لباس Peters Iron Spider حل شده است.
از نظر گیم پلی نیز مشکلات زیادی بر روی تجربه کاربری مشاهده شده است. نگرانی در مورد ناپدید شدن داده های ذخیره شده، به خصوص پس از نسخه قبلی 1.002.000، برطرف شده است. یکی دیگر از راه حل های مهم شامل رفع نوتیفیکیشن هایی است که به اشتباه پیشنهاد می کنند به جای ادامه دادن با فایل ذخیره NG+ فعلی، یک بازی جدید را شروع کنید. علاوه بر این، تنظیماتی برای حرکت خورشید در هنگام غروب و دستورات آموزشی برای ماموریت های خاص انجام شده است.
بهبودهای کلی برای رفع بافت های محیطی و اشکالات در جهان باز انجام شده است. علاوه بر این، تلاش‌هایی برای افزایش ثبات کلی، کاهش خرابی‌های رایج و سکسکه‌های عملکردی که ممکن است بازیکنان در طول بازی با آن‌ها مواجه شوند، انجام شده است.
از نظر دسترسی پچ بر تضمین تجربه روان تر برای همه بازیکنان تمرکز دارد. رفع مشکلاتی مانند دسترسی به تنظیمات پیش‌فرض برای بازنشانی سفارشی‌سازی‌ها پس از مرگ، راه‌اندازی مجدد یا بارگیری مجدد نقاط بازرسی. علاوه بر این، عدم وجود سایه زن با کنتراست بالا در طول ماموریت های خاص و مشکلات تفسیر صحیح متن خاص توسط صفحه خوان برطرف شده است. ویژگی جدیدی به نام Skip Puzzle اضافه شده است که با انتخاب خاص پازل Tether در قسمت گیم پلی را ساده می کند.