بازی Fallout 4 به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته اروپا معرفی شد

بازی Fallout 4 به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته اروپا معرفی شد

بازی Fallout 4 پس از انتشار سریال اقتباسی توانست فروش زیادی کسب کند و به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته اروپا معرفی شد.

فروش Fallout 4 به لطف موفقیت مجموعه تلویزیونی Fallout 4 که اخیراًمنتشر شده است، 7500٪ نسبت به هفته قبل افزایش یافته است. به این ترتیب، بازی پسا آخرالزمانی Bethesda پرفروش‌ترین بازی اروپا در هفته گذشته بود. برای بازی ای که نه سال پیش منتشر شد خیلی بد نیست!

در حالی که موفقیت برنامه تلویزیونی Fallout در آمازون پرایم به افزایش علاقه به بازی کمک کرد، شایان ذکر است که این فرنچایز نیز به شدت تخفیف داده شد تا راه را برای نمایش باز کند و به مردم دلیل بیشتری برای هجوم به Fallout داد. . . فرانشیز هفته گذشته

در حالی که ما در مورد Fallout 4 هستیم، Bethesda همچنین نسخه PS5 و Xbox Series X/S بازی را به‌عنوان یک به‌روزرسانی رایگان برای دارندگان فعلی در 25 آوریل منتشر می‌کند که عملکردی از جمله وضوح 4K و 60 FPS را ارائه می‌دهد.

فقط Fallout 4 نبود که شاهد افزایش فروش بود. Fallout 76، Fallout: New Vegas و Fallout 3 نیز وارد 10 بازی برتر اروپا شدند.

در پایین نگاهی به جدول پر فروش ترین بازی های هفته اروپا را مشاهده می کنیم:

1_Fallout 4
2_Helldivers 2
3_EA Sports FC 24
4_GTA 5
5_ Call of Duty: Modern Warfare 3
6_Red Dead Redemption 2
7_Hogwarts Legacy
8_Fallout 76
9_Fallout: New Vegas
10_Fallout 3

نکته جالب درون این جدول فروش بالای حتی نسخه سوم این بازی است که به واسطه و لطف پخش سریالی که از آن منتشر شد هر دو نسخه ی این بازی محبوب و پرفروش شده اند. GTA هم به عنوان یک روند تکراری همچنان درون پرفروش ترین بازی های هفته قرار دارد. اخبار بازی بیشتر در مدیا گیم