بازی Sea of Thieves تاکنون بیش از ۴۰ میلیون پلیر را جذب کرده است

بازی Sea of Thieves تاکنون بیش از ۴۰ میلیون پلیر را جذب کرده است

طبق گزارش جدید از شرکت سازنده بازی ریر Rare، بازی Sea of Thieves تاکنون توانسته از ابتدای انتشار خود بیش از 40 میلیون پلیر را از آن خود کند.

این استودیو متعلق به مایکروسافت روز چهارشنبه، پیش از شروع فصل 12 و عرضه PS5 بازی در 30 آوریل، نقطه عطف بازیکن جدید را اعلام کرد.

بازی چند نفره co-op با موضوع دزدان دریایی در ابتدا برای Xbox One و PC در مارس 2018 منتشر شد، زمانی که اولین بازی انحصاری مایکروسافت بود که با عرضه روزانه Xbox Game Pass به صورت خرده فروشی عرضه شد.

در جولای 2020، مایکروسافت اعلام کرد که Sea of Thieves توسط بیش از 15 میلیون نفر بازی شده است و موقعیت خود را به عنوان موفق ترین بازی جدید Xbox در آخرین نسل کنسول تثبیت کرد.

40 میلیون بازیکن در سراسر ایکس باکس، ویندوز 10 و استیم نقطه عطف شگفت انگیزی برای صحبت است، و بدون شما نمی توانست اتفاق بیفتد جامعه درخشان، مثبت و استقبال کننده ما، که همچنان ما را شگفت زده و الهام می بخشد.

جو نیت، تهیه‌کننده اجرایی Rare on Sea of Thieves می‌گوید:

خلاقیت و شیطنت‌های شما از طریق رسانه ها پخش خواهد شد.

با این اوصاف، من همچنین می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و از تیمی که از زمان راه‌اندازی برای ارائه بیش از صد به‌روزرسانی رایگان بسیار سخت تلاش کرده‌اند و هیجان و نوآوری بیشتری در افق دارند، تشکر کنم. فصل 12 تقریباً از راه رسیده است و افزوده های جدیدی مانند Knife Thrower و Bone Caller قرار است دوباره جعبه ما را متحول کنند.

او ادامه داد: من همچنین هیجان زده هستم که جامعه خود را بیش از این گسترش دهم زیرا تنها چند روز با عرضه پلی استیشن 5 و معرفی تعداد زیادی دزد دریایی به دنیای مشترک ما فاصله داریم.مثبت و هیجان بتای بسته ما مسری بود و من مشتاقانه منتظر دیدن چهره های تازه تر در هفته آینده هستم.