نقد فیلم آسیب دیده Damaged 2024

نقد فیلم آسیب دیده Damaged 2024

Damaged 2024 یا آسیب دیده ، فیلمی محصول کشور آمریکا به کارگردانی تری مک دونا می باشد. در ادامه با نقد فیلم آسیب دیده damaged 2024 با ما همراه باشید.

نقد فیلم Damaged 2024

در فیلم آسیب دیده 2024 ، شاهد روایت داستانی جنایتکارانه و صحنه های اکشن که در کشور آمریکا محبوب و طرفداران زیادی دارد هستیم. ساموئل ال جکسون و ونسان کسل که نقش های اصلی این فیلم به شمار می روند با بازی همیشه خوبشان در فیلم های متفاوتی که به ایفای نقش پرداختند حالا هم قرار است به کمک هم نقش دو دوست و کاراگاه را ایفا کنند.

این فیلم اکشن ، جنایی و درام ، در وب سایت منتقدان فیلم IMDB امتیاز 4.6 را کسب کرد و در شبکه های اجتماعی و وب سایت های دیگر توانست نظرات خوبی را بگیرد اما همانطور که برخی کاربران به آن اشاره کرده اند این فیلم چنان در حد انتظار و به قولی بمب نبوده و شاید میتوانست تبلیفات بهتری از آن صورت گیرد.

این فیلم در تاریخ 12 آوریل 2024 در سینماهای منتخب (آمریکا ، انگلستان ، اسکاتلند و…) به صورت درخواستی و دیجیتال اکران شد.

خلاصه داستان

درباره کارآگاهی به نام شیکاگو دن لاوسون است که به دلیل حل پرنده قتل به اسکاتلند سفر می کند تا با دوستی در آنجا ملاقات کند، او به همراه اسکاتلندی دت (دوستش) در آنجا به حل معمای پرونده یک قاتل زنجیره ای که جنایاتش با پرونده حل نشده ای مطابقت دارد که 5 سال قبل در شیکاگو به آن پرداخته است می پردازد و در این بین ماجراها و صحنه های اکشن چاشنی فیلم می شود.

بازیگران

ساموئل ال جکسون و ونسان کسل ، جیانی کاپالدی ، لورا هادوک ، جان هانا ، کیت دیکی ، برایان مک کارتی ، نیکولت مک کیون و سایر بازیگران از جمله هنرمندانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.