طرفداران GTA 6 حاضر به پرداخت هزینه زیادی هستند

طرفداران GTA 6 حاضر به پرداخت هزینه زیادی هستند

همانطور که می دانیم با احتساب تاخیر ها در انتشار GTA 6 باز هم به زمان انتشار این بازی پرطرفدار نزدیک تر می شویم، و حالا به نظر می رسد طرفداران GTA 6 حاضر به پرداخت هزینه زیادی هستند تا این بازی را بدست آورند.

بازی GTA 6 بیش از یک دهه طرفداران را منتظر گذاشت و حالا هم راکستار تاییدی درباره ی تاریخ انتشار این بازی در سال 2025 اعلام نکرده و ممکن است با تاخیر مواجه شود اما همچنان پرانتظار ترین بازی تا سال آینده به شمار میرود!

چندی پیش طرفداران بازی در سایت و شبکه اجتماعی Reddit با هم بحث و گفت و گو کرند که حاضر هستند بیش از 70 دلار برای بازی بپردازند چرا که صنعت بازی رو به این قیمت پیش می رود و از طرفی به مقایسه قیمت این بازی با دیگر بازی هایی مثل EA FC را مقایسه کردند که هر ساله با تغییرات جزئی قیمت باز هم با قیمت بالایی منتشر میشود پس قیمت 70 دلاری چندان گران به شمار نمی رود.

همچنین برخی از کاربران در این سایت حاضر شدند بیش از 150 دلار بپردازند اما با توجه به فروش بالایی که GTA 6 بدست خواهد آورد چندان منطقی نیست که قیمتی بیش از 100 دلار تایین کند. پیش بینی می شود بازی GTA 6 رکورد پرفروش ترین و پرمخاطب ترین بازی های کنسول و PC را در تاریخ داشته باشد پس اگر شما هم منتظر این بازی هستید می توانید اخبار آن را در وب سایت مدیا گیم دنبال کنید.