تریلر فیلم جوکر ۲ Joker: Folie à Deux بیش از ۱۶۷ میلیون بازدید کسب کرد

تریلر فیلم جوکر ۲ Joker: Folie à Deux بیش از ۱۶۷ میلیون بازدید کسب کرد

پس از انتشار اولین تریلر فیلم جوکر 2 (Joker: Folie à Deux) توانست 167 میلیون مخاطب را در 24 ساعت کسب کند و به رکوردی فوق العاده برسد.

فیلم جوکر 2 (جوکر : جنون دو نفره) توانسته که دنباله فیلم جوکر 1 که در 2019 منتشر شد و محصول کمپانی برادران وارنر به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های فیلم سینمایی در تمام جهان به شمار می رود.

یکی از دلایلی که باعث بازدید بسیار تریلر این فیلم در کمتر از 24 ساعت شده محبوبیت فوق العاده نقش های اصلی فیلم یعنی واکین فینیکس و لیدی گاگا است که در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فالوور زیادی دارند به همین دلیل چنین بازدید 167 میلیونی چندان دور از انتظار نبوده است.

لیدی گاگا بازیگر نقش هارلی کویین در فیلم جوکر : جنون دو نفره ، 150 میلیون مخاطب در شبکه اجتماعی دارد و همچنین یوتیوب یکی از منابع اصلی برای بازدید این تریلر بوده، این تریلر در یوتیوب در بیش از 15.6 میلیون بازدید را به خود اختصاص داده است و باقی مانده بازدید در شبکه های اجتماعی مختلف و ایکس که بسیار ترند شده است.

اطلاعات تکمیلی

تاریخ انتشار : پس از گذشت ۵ سال از انتشار نسخه اول فیلم جوکر قرار است در تاریخ ۱۳ مهر ۱۴۰۳ این فیلم روی پرده سینما برود و احتمالا با استقبال و فروش بسیار زیادی از سوی مردم مواجه شود.

داستان فیلم : تصاویری که از فیلم منتشر شد نشان می دهد که کارکنان و ماموران بیمارستان در حال تراشیدن ریش های آرتور هستند. به همین دلیل نظریه ای درباره ی فرار آرتور از بیمارستان وجود دارد که ممکن است فرارش موفقیت آمیز نبوده باشد.

بازیگران : همانطور که در مقاله ای دیگر از بازیگران اصلی فیلم جوکر منتشر کردیم واکین فینیکس در نقش آرتور و نقش دوم اصلی فیلم را لیدی گاگا بازیگر نقش هارلی کویین بازی می کند. سایر بازیگران فیلم را میتوان برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاوتی نام برد.