همه چیز درباره ی جوکر ۲ Joker: Folie A Deux

همه چیز درباره ی جوکر ۲ Joker: Folie A Deux

در این مطلب قرار است که به بررسی کامل و تمام اخبار از فیلم مورد انتظار برای تمامی علاقه مندان به فیلم در جهان یعنی جوکر 2 Joker: Folie A Deux بپردازیم.

همانطور که می دانید این فیلم دنباله قسمت اول فیلم جوکر می باشد که در سال 2019 منتشر شد. قسمت دوم جوکر تقریبا هزینه ی ۱۵۰ میلیون دلاری تولید شده که دو برابر قسمت اول آن بودجه برای ساخت فیلم صرف شده است.

همه ی ما از کودکی تا بزرگسالی با مجموعه فیلم های بتمن و جوکر آشنا هستید. فیلم هایی با داستانی ترسناک که جوکر شخصیت شرور همیشه به نحوی با کمک یاران و شروران شهر گاتهام از تیمارستان خارج میشد و بتمن سعی می کرد از بروز حوادثی که جوکر به وجود می آورد جلوگیری کند.

داستان Joker: Folie a Deux

نظریه های متفاوت درباره ی داستان جوکر ۲ وجود دارد اما مشخص نیست که داستان فیلم در دنباله ی قسمت اول آن با فاصله ی زمانی نزدیک است یا ممکن است وقایع چند ماه یا چند سال بعد را نشان دهد.

اما در نهایت داستان خبر از این می دهد که آرتور تلاش خود را می کند تا با به قتل رساندن تمام کارکنان بیمارستان آرکهام رهایی یابد و در نهایت تمام خواهد شد.

تصاویری که از فیلم منتشر شد نشان می دهد که کارکنان و ماموران بیمارستان در حال تراشیدن ریش های آرتور هستند. به همین دلیل نظریه ای درباره ی فرار آرتور از بیمارستان وجود دارد که ممکن است فرارش موفقیت آمیز نبوده باشد.
و نظریه دوم عدم تغییر سن محسوس آرتور است که نشان می‌دهد هنوز فاصله‌ی چندانی از وقایع فیلم اول نگذشته است.

بازیگران Joker: Folie a Deux

همانطور که در مقاله ای دیگر از بازیگران اصلی فیلم جوکر منتشر کردیم واکین فینیکس در نقش آرتور و نقش دوم اصلی فیلم را لیدی گاگا بازیگر نقش هارلی کویین بازی می کند. سایر بازیگران فیلم را میتوان برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاوتی نام برد.

تاریخ انتشار

پس از گذشت ۵ سال از انتشار نسخه اول فیلم جوکر قرار است در تاریخ ۱۳ مهر ۱۴۰۳ این فیلم روی پرده سینما برود و احتمالا با استقبال و فروش بسیار زیادی از سوی مردم مواجه شود.