نقد سریال نل یاغی Renegade Nell 2024 دختر باهوش

نقد سریال نل یاغی Renegade Nell 2024 دختر باهوش

سریال خارجی Renegade Nell یا نل یاغی جدیدترین اثر کشور انگلستان در سال 2024 می باشد. در این مطلب به نقد سریال Renegade Nell 2024 می پردازیم با مدیا گیم همراه باشید.

این سریال به کارگردانی Sally Wainwright  و فیلمنامه آن را سالی وین رایت، اِمه هوی و جورجیا کریستو به نگارش در آوردند. این سریال توسط دو کمپانی تولید فیلم و سریال Lookout Point و Walt Disney Television تولید و در نهایت منتشر شده است.

سریال نل یاغی نخستین قسمت خود را در 29 مارس 2024 در سرویس پخش انگلستان ، آمریکا ، فرانسه ، چین ، آلمان ، استرالیا ، ایتالیا ، فرانسه ، ژاپن و… قرار داد و منتشر گردید.

خلاصه داستان

داستان این سریال دختری جوان به نام نل را روایت می کند که بسیار باهوش و نترس از همه چیز است اما پس از اینکه به جرم قتل محکوم میشود نام او سر زبان ها می افتد و به عنوان یکی از بدنام ترین قانون شکنان در انگلستان شناخته میشود.

همه چیز برای او به بدترین شکل ممکن پیش می رود اما پس از ظهور روح جادویی به نام بیلی دختر (نل) متوجه میشود سرنوشت او بزرگتر از چیزی است که او تصورش را کرده و…

بازیگران : جولی ریچاردسون، لوئیزا هارلند، نیک محمد، آلیس کرملبرگ، پیپ تورنس، فرانک دیلان، بو براگاسون، جیک دان، کریگ پارکینسون، ادرین لستر، فلورانس کین، انی اوکورونکو، چارلز ام. دی ویر و آشنا رابهرو

نقد اختصاصی نل یاغی

در وب سایت منتقدان فیلم و سریال IMDB این سریال امتیاز ۷.۴ را از ۳.۱۰۰ رای موجود دریافت کرده است. در نگاه اول به داستان سریال معین است که حول یک محور دختری پیش می رود که پر از درد و رنج است و تلاش می کند با امید به سرنوشت خود مسیر درست را پیدا کند و ژانر اکشن . ماجراجویی و درام دارد. اگر شما یک آدم شجاع و اهل مبارزه هستید و خودتان به دنبال مسیر درست سرنوشتتان هستید پیشنهاد میشود حتما به تماشای این سریال بپردازید.