تاریخ اکران انیمیشن داستان اسباب بازی Toy Story 5 اعلام شد

تاریخ اکران انیمیشن داستان اسباب بازی Toy Story 5 اعلام شد

انیمیشن محبوب داستان اسباب‌بازی یکی از برترین انیمیشن های تاریخ جهان و دیزنی است که تاکنون 4 نسخه از آن منتشر شده که عبارت از سال های 1995 تا 2019 می باشد.

شرکت دیزنی پس از سال ها خسارت و ورشکستگی دست به تولید اسپین آف این انیمیشن زد اما با شکست عجیب و غریبی مواجه شد و استقبالی از آن نشد. انتظار می رود با انتشار این انیمیشن باری از روی دوش این شرکت برداشته شود و میتواند دوباره محبوبیت قبلی را بدست آورد.

بی شک تعداد بسیاری منتظر انتشار سری جدیدی از انیمیشن های سینمایی مانند موآنا 2 ، زوتوپیا ، فروزن 3 و داستان اسباب بازی 5 هستند و حالا دیزنی نوید آن را به کاربران داده و با تاریخ اکران داستان اسباب بازی 5 رسمی از انتشار سری جدید این انیمیشن رونمایی کرده است.

تاریخ انتشار

حالا دیزنی از تاریخ اکران آن رونمایی کرده و این انیمیشن جذاب در سال 2026 و در 29 خرداد 1405 به سینماها بازخواهند گشت. دیزنی تاریخ اکران دنباله موردانتظار Pixar را با نام Toy Story 5 اعلام کرده است. تقریباً هفت سال پس از یک روز پس از اکران قسمت قبلی، داستان اسباب بازی 4، در سال 2019. جزئیات داستان دنباله که انتظار می‌رود تام هنکس در نقش وودی و تیم آلن در نقش باز لایت یر بازی کرده اند.