پوستر فیلم جوکر ۲ منتشر شد + زمان انتشار اولیه

پوستر فیلم جوکر ۲ منتشر شد + زمان انتشار اولیه

با توجه به نزدیک شدن زمان انتشار اولین تریلر از فیلم جوکر 2 برادران وارنر اولین تصاویر رسمی مربوط به این فیلم را منتشر کردند.

جوکر تاد فیلیپس موفق شد و خواکین فینیکس نقش برنده اسکار خود را در فیلم Joker: Folie à Deux دوباره بازی خواهد کرد. برادران وارنر به تازگی اولین پوستر رسمی فیلم آینده DC Elseworlds را منتشر کرده است که لیدی گاگا نیز در آن نقش هارلی کوین را بازی می کند.

اولین پوستر رسمی جوکر فینیکس را نشان می دهد که عاشقانه به هارلی کوین لیدی گاگا در حالی که در آغوش یکدیگر می رقصند، خیره شده است. او همچنین یک سیگار در دست دارد، با آرایش هارلی کوین به هم ریخته. همچنین تاریخ اولین تریلر را که در 9 آوریل منتشر خواهد شد، فاش کرد.

با توجه به بهترین حضور جوکر در انیمیشن بتمن، جوکر رتبه‌بندی شده در طول سال‌ها حضور نمادین بسیاری داشته است و برخی از حضور در کارتونی توسط شاهزاده دلقک جنایت بالاتر از سایرین است.

از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند می توان واکین فینیکس در نقش جوکر، لیدی گاگا در نقش هارلی کویین، زازی بیتز در نقش سوفی داموند، برندن گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لافلند و هری لاتی را نام برد.