ثبت رکورد فوق العاده فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

ثبت رکورد فوق العاده فیلم Godzilla x Kong: The New Empire

در هفته اول و آغازین اکران فیلم Godzilla x Kong: The New Empire توانست رکورد خارق العاده ای از خود به جای بگذارد و فروش بسیاری کسب کند.

Godzilla x Kong: The New Empire (گودزیلا در برابر کونگ امپراتوری جدید) که هفته پیش اکران خود را آغاز کرد تا به این لحظه موفق به فروش معادل 80 میلیون دلاری داشته باشد.

این فیلم پنجمین فیلم دنیای سینمایی گودزیلا و کونگ به شمار می رود که با مخاطبانی که دارد جایگاه خود را در جدول فروش (باکس آفیس) هفته ی آمریکا محکم تر می کند. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این اثر موفق به فروش جهانی ۱۹۴ میلیون دلاری در اولین هفته اکرانش شده است.

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

در جایگاه دوم از فروش هفته آمریکا Ghostbusters: Frozen Empire شکارچیان روح امپراتوری یخ زده قرار دارد که در این هفته فروش 15.7 میلیون دلاری داشته و اخلاف بسیار زیادی با Godzilla x Kong جای گذاشته و در مجموع دو هفته اکرانش روی پرده سینماها را به رقم ۷۳٫۴ میلیون دلار دست یافته است.  با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی این اثر تاکنون بیش از ۱۰۸٫۵ میلیون دلار در گیشه‌های جهانی فروخته است.

فیلم Dune: Part Two

فیلم Dune: Part Two

در رده سوم جایگاه فیلم Dune: Part Two را می بینیم که پس از 5 هفته اکرانش حالا این هفته هم فروش نسبتا خوب 11.1 میلیون دلاری داشته و  فروش کلی داخلی‌اش را به رقم ۲۵۲٫۳ میلیون دلار افزایش داشت تا فروش بسیار خوبی در گیشه‌های داخلی از خودش به جای بگذارد. این فیلم دنباله قسمت اول تل ماسه به شمار می رود و علاوه بر فروش خوبی که کسب کرده توانسته نظرات مثبتی هم از سوی کاربران دریافت کند.

چهارمین جدول باکس آفیس این هفته، پاندای کونگ فو کار ۴ با ۱.۲ میلیون دلار در ایالات متحده است که مجموع فروش داخلی را پس از چهار هفته اکران به ۱۵۱ میلیون دلار رساند. اخبار سینما بیشتر در وب سایت مدیا گیم