نقد فیلم Godzilla x Kong: The New Empire 2024 گودزیلا در برابر کونگ امپراطوری جدید

نقد فیلم Godzilla x Kong: The New Empire 2024 گودزیلا در برابر کونگ امپراطوری جدید

Godzilla x Kong: The New Empire از سری فیلم های گودزیلا و کونگ محصول سال 2024 کشور آمریکا به تازگی منتشر شد.

فیلم های مربوط به هیولاهای بزرگ همیشه چیز مهمی را در ذهن انسان تداعی می کنند. این تم به ویژه توسط ژاپنی ها که به سبک کایجو معروف هستند، تسلط یافتند. اما غرب در تلاش است تا این روند را حفظ کند. در چند سال گذشته، حتی با دنیای فیلم MonsterVerse کار نسبتا خوبی انجام داده است. “Godzilla x Kong: The New Empire” جدیدترین بخش این جهان است. در بررسی خود، به شما خواهیم گفت که چگونه این اتفاق افتاد.

بار دیگر به نقد فیلم Godzilla x Kong: The New Empire می پردازیم. یک فیلم عالی که وقتی صحبت از بیان داستانی درباره هیولاها و بمب‌افکن‌های بزرگ می‌شود، تقریباً آن را به درستی دریافت می‌کنید. به نظر می رسد و احساس شگفت انگیزی دارد، و نبرد نهایی هیچ اما ندارد، قطعاً شما را سرپا نگه می دارد و از هر ثانیه آن لذت خواهید برد.

گودزیلا در برابر کونگ یک فیلم اکشن ، ماجراجویانه و علمی تخیلی به کارگردانی آدام وینگارد و نویسندگی تری روسیو، سایمون بارت و جرمی اسلیتر می باشد. این فیلم اکنون در حال اکران سینما است و احتمالا به زودی در اواخر اردیبهشت ماه 1403 یا خرداد 1403 نسخه اصلی آن منتشر شود.

خلاصه داستان : دو تایتان باستانی، گودزیلا و کنگ، در نبردی حماسی شرکت می‌کنند، زیرا انسان‌ها منشأ در هم تنیده و ارتباط خود را با اسرار جزیره جمجمه کشف می‌کنند.

پس از سال ها که گودزیلا به طور کلی به عنوان یک تهدید وحشتناک دیده می شود، امپراتوری جدید در نقطه ای باز می شود که در آن دوزیست رادیواکتیو چیزی شبیه به یک قهرمان سرکش برای مردم سراسر جهان شده است.

در یکی از اولین قسمت‌های New Empire، مرد بزرگ به همان اندازه که دشمنش را مشت می‌کند، کایجو دیگری را مشت می‌کند و شلاق می‌زند، در حالی که افراد بی‌شماری در تیراندازی می‌میرند. اما با توجه به اینکه یاد پادشاه گیدورا، رودان و مکاگودزیلا هنوز در ذهن مردم تازه است، آنها مایلند بپذیرند که گودزیلا به سطح سیاره تعلق دارد تا تیتان های دیگر را در زمین توخالی نگه دارد قلمروی اسرارآمیز که در آن میمون های غول پیکر وجود دارد.