نقد فیلم Winnie-the-Pooh 2 2024 وینی پو خون و عسل ۲

نقد فیلم Winnie-the-Pooh 2 2024 وینی پو خون و عسل ۲

پس از انتشار فیلم ترسناک Winnie-the-Pooh جدیدترین قسمت آن با نام Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 2024 (وینی پو خون و عسل 2) منتشر شد.

این فیلم ترسناک که نخست در سال 2023 منتشر شد با نقد ها منفی روبه رو شد و عده ای معتقد بودند در حد انتظارشان نبوده و می توانست متفاوت تر باشد اما بر خلاف قسمت اول وینی پو خون و عسل قسمت دوم این فیلم با نقد های 50 درصدی مواجه شده است. در ادامه نگاهی به جزئیات فیلم می پردازیم

داستان فیلم :

پس از اینکه کریستوفر رابین آنها را برای دانشگاه رها می کند، پو و پیگلت در جستجوی منبع جدیدی از غذا دست به یک حمله خونین می زنند.

بازیگران و عوامل فیلم :

این فیلم محصول 2024 کشور آمریکا و کارگردانی و نویسندگی مجموعه را ریس فریک-واترفیلد بر عهده گرفته است. بازیگران این فیلم : Scott Chambers ، Tallulah Evans ، Ryan Oliva ، Danielle Ronald ، Natasha Tosini ، Paula Coiz ، Danielle Scott ، Craig David Dowsett ، Chris Cordell ، Gillian Broderick.
وینی پو خون و عسل تاکنون توانسته امتیاز 6.0 را در وب سایت IMDB دریافت کند.

نقد های فیلم Winnie-the-Pooh 2 2024

نگاهی به نقد های قسمت دوم از این فیلم می اندازیم:

منتقد اوون گیلبرمن اتفاقات بسیار زیادی در فیلم وینی د پو خون و عسل ۲ جریان دارد ولی بیایید خودمان را مسخره نکنیم چراکه اکثر این اتفاقات فقط صحنه‌های کشتار هستند.

منتقد مت دوناتو : فیلم وینی د پو: خون و عسل ۲ از همان رویکرد فیلم Terrifier 2 برای خودش بهره می‌گیرد و یک ادای احترام پوچ نسبت به خشونت اسلشر است. این اثر بهتر از فیلم قبلی است اما هنوز هم راه درازی تا خوب بودن در پیش دارد

منتقد گرنت هرمانس : این اثر سینمایی نسبت به فیلم قبلی خودش توانسته سلطه بیشتری روی درون مایه کلی و توسعه شخصیتی داشته باشد.

منتقد راس بونیم : هنوز هم فیلم خوبی نیست و باید گفت که برای گسترش این دنیای سینمایی هنوز زود است اما با توجه به مشکلاتی که فیلم اول داشت، این اثر سینمایی پیشرفتی ناقص محسوب می‌شود.