دموی Stellar Blade برای PS5 منتشر شد

دموی Stellar Blade برای PS5 منتشر شد

استودیو Shift Up برای Stellar Blade، بازی اکشن RPG هک و اسلش، پس از معرفی در اوایل ماه جاری، اکنون برای بازیکنان PS5 در دسترس قرار گرفته است.

در بخش آغازین، بازیکنانی که حوا را در حال مبارزه با نایتیبا کنترل می کنند، می بیند. دمو حدود یک ساعت طول می کشد و اصول مبارزه را توضیح می دهد و در عین حال اولین باس فایت را نیز به نمایش می گذارد.

همراه با 4K، 60 فریم در ثانیه، و حالت های متعادل برای تصاویر، نسخه ی نمایشی چندین زبان صوتی از جمله انگلیسی، کره ای، ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی و غیره را ارائه می دهد. کسانی که ماه آینده پاک می شوند می توانند داده های ذخیره شده را به بازی منتقل کنند. از طرف دیگر، آنها می توانند باس فایت ها را تکرار کنند و مهارت های خود را تقویت کنند.

Stellar Blade به <طور انحصاری و تخصصی برای کنسول PS5 در تاریخ 26 آوریل با قیمت 70 دلار عرضه می شود. پروژه Massive Drive با الهام از داستان NieR: Automata یک داستان اصلی 25 ساعته با لباس ها ، جلوه ها و صحنه های مختلف و متفاوت و صحنه های نیمه باز جهان را برای کاوش ارائه می دهد.

اگر ثابت شد که بازی بیش از حد چالش برانگیز است، ویژگی‌های پشتیبانی برای آسان‌تر کردن مبارزه ارائه می‌شوند. اخبار بازی بیشتر در مدیا گیم