تاریخ اکران انیمیشن The Bad Guys 2 اعلام شد

تاریخ اکران انیمیشن The Bad Guys 2 اعلام شد

روز سه شنبه یونیورسال و دریم ورکس اعلام کردند که The Bad Guys 2 به طور رسمی در سال 2025 اکران خواهد شد. تاریخ اکران این انیمیشن 1 آگوست 2025 است که یونیورسال قبلا برای عنوان انیمیشن DreamWorks تعیین کرده بود.

این اعلامیه همچنین تایید کرد که بازیگران اصلی فیلم The Bad Guys نقش خود را در قسمت دوم بازی خواهند کرد. پنج نفر اصلی شامل سم راکول، مارک مارون، کریگ رابینسون، آنتونی راموس و آکوافینا صداپیشگی شخصیت‌های منفی اصلی را بر عهده خواهند داشت. همچنین زازی بیتز، ریچارد آیواد، الکس بورشتاین و لیلی سینگ بازگشته اند.

طرفداران مطمئنا از شنیدن بازگشت بازیگران اصلی خوشحال خواهند شد، به خصوص که انیمیشن ویژه تعطیلات سال گذشته یک بازیگر جایگزین را به نمایش گذاشت. هیچ یک از ستاره های اصلی در فیلم The Bad Guys: A Very Bad Holiday ظاهر نشدند، اما همه آنها برای دنباله صفحه بزرگ بازخواهند گشت.

در پایان بازی The Bad Guys، تیم دزد به نجات شهر خود کمک کرد و برگ جدیدی را برگرداند. با این حال، حفظ آن شتاب خوب سخت‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کردند. ما شاهد تلاش آقای گرگ، مستر مار و بقیه گروه خواهیم بود که به عنوان افراد خوب در زندگی جدید خود جای می گیرند. آنها در نهایت توسط یک تیم جنایی جدید از بازنشستگی Bad Guy بیرون کشیده می شوند و مجبور می شوند آخرین کار را انجام دهند.

انیمیشن The Bad Guys 2 به کارگردانی پیر پریفل است که اولین فیلم را چند سال پیش بر اساس مجموعه کتاب های آرون بلبی ساخت. کارگردان فیلم Bad Guys، جی پی سانس، قسمت دوم را کارگردانی کرد. دیمون راس برای تهیه کنندگی و دانیل پمبرتون برای آهنگسازی بازخواهند گشت.

دو انیمیشن DreamWorks قرار است قبل از The Bad Guys 2 به سینماها برسند. The Wild Robot پاییز امسال وارد بازار خواهد شد و پس از آن اقتباس سینمایی “Dog Man” که قرار است در ژانویه اکران شود. برای اخبار سینما بیشتر مدیا گیم را دنبال کنید.