استودیوی Larian در حال برنامه ریزی برای یک پروژه بزرگ است

استودیوی Larian در حال برنامه ریزی برای یک پروژه بزرگ است

بازی Baldur’s Gate 3 از بسیاری جهات یک بازی فوق‌العاده عظیم و قوی است، اما سازنده Larian استودیویی در حال حاضر پروژه‌ای را دنبال می‌کند که معتقد است حتی RPG 2023 بسیار موفق را نیز سرنگون خواهد کرد.

Swen Vincke، مدیر عامل استودیو Larian و مدیر Baldur’s Gate 3، اخیراً در مصاحبه ای با GameSpot فاش کرد که سازنده در حال برنامه ریزی یک RPG عظیم است که تمام عناوین گذشته Larian را “کوتوله” خواهد کرد. با این حال، این بازی بعدی این استودیو نخواهد بود، زیرا ظاهراً فناوری هنوز برای زنده کردن این دیدگاه وجود ندارد. با این حال، Weinke امیدوار است که نسل بعدی سخت افزار بازی به این سطح نزدیک شود.

او همچنین گفت: فکر می‌کنم فن‌آوری‌هایی وجود دارد که ما هنوز آن‌ها را نداریم. و من هنوز نمی‌دانم نسل بعدی [سیستم‌های بازی] چه خواهد بود، اما امیدوارم که ما را به هم نزدیک‌تر کند.

در مورد اینکه استودیو Larian در آینده چه خواهد کرد، در حالی که وضوح زیادی در مورد این موضوع وجود ندارد، ما می دانیم که بازی بعدی سازنده چه نخواهد بود. لاریان گفته است که از مجوز Dungeons and Dragons کنار می‌رود، به این معنی که روی Baldur’s Gate 4 یا DLC برای Baldur’s Gate 3 کار نخواهد کرد. در همین حال، اگرچه Larian قصد دارد در نهایت Divinity: Original Sin 3 را توسعه دهد. این یک استودیو خواهد بود. . پروژه

هر چه Larian در مرحله بعد روی آن کار می کند، احتمالاً مدتی طول می کشد تا جزئیات دقیق را بشنویم – پس محکم دست نگه دارید.