بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین عنوان ماه فوریه ۲۰۲۴ شد

بازی Helldivers 2 پرفروش‌ترین عنوان ماه فوریه ۲۰۲۴ شد

طبق آخرین داده‌های Helldivers 2 این بازی از ابتدای سال جدید 2024 جز پرفروش ترین بازی ها و در ایالات متحده پرفروش ترین بازی ماه فوریه 2024 بود.

در رتبه دوم این لیست، نسخه جدید دیگری به نام Final Fantasy 7: Rebirth قرار دارد. آخرین نسخه از Square Enix نیز به عنوان بخشی از بسته دوقلوی Final Fantasy 7 Remake & Rebirth در رتبه هشتم قرار دارد.

چند نکته جالب در مورد پرفروش ترین بازی های ماه فوریه این است که Madden NFL 24 در بین 10 بازی برتر و همچنین پرفروش ترین هاگوارتز Legacy در سال گذشته باقی مانده است. همچنین، علیرغم تبلیغات منفی پیرامون بازی، جمجمه و استخوان‌های یوبی‌سافت نیز در این ماه موفق شدند به جمع پنج تیم برتر راه پیدا کنند و در رتبه چهارم قرار بگیرند.

از نظر فروش سال به سال، Helldivers 2 همچنین در صدر Call of Duty: Modern Warfare 3 و Tekken 8 در جایگاه های بعدی قرار دارد.

Helldivers 2 به نوعی جز بهترین و پرفروش ترین بازی های 2024 به شمار خواهد رفت که علاوه بر استقبال بسیار توانست رکورد های جدیدی جا به جا کند.

در لیست زیر برایتان 10 بازی پرفروش برتر ماه فوریه 2024 آماده کردیم و مشاهده کنید:

۱. Helldivers 2

۲. Final Fantasy 7: Rebirth

۳. Call of Duty: Modern Warfare 3

۴. Skull and Bones

۵. Tekken 8

۶. Madden NFL 24

۷. Suicide Squad: Kill the Justice League

۸. Final Fantasy 7 Remake & Rebirth Twin Pack

۹. P3: Person 3: Reload

۱۰. Hogwarts Legacy

فروش این بازی تاکنون بیشتر از 8 میلیون نسخه تخمین زده شده است و علاقه مندان به این بازی میتوانند آن را در کنسول ps5 و pc تجربه کنند.