بازسازی مجدد شرکت EA به ریمیک Dead Space 2

بازسازی مجدد شرکت EA به ریمیک Dead Space 2

Dead Space ریمیک یکی از اولین موفقیت‌های سال 2023 بود. کار EA Motive روی این فرنچایز توسط منتقدان صنعت و همچنین سازنده سریال گلن اسکافیلد تحسین و تشویق شده است.

پس از این موفقیت مشخص شد که EA یک غاز طلایی روی دستان خود دارد. ناشر قبلا نظرسنجی هایی را ارسال کرده بود که از طرفداران می پرسید که آیا می خواهند بازسازی دیگری داشته باشند.

چند ماه بعد، به نظر می رسد که تیزر دیگری از Dead Space 2 Remake منتشر شده است.

چرا مهم است: اولین بازسازی بیش از یک لایه رنگ تازه به بازی اضافه کرد و چندین عنصر جدید را معرفی کرد. بنابراین، بازسازی های آینده پتانسیل گسترش بیشتر را دارند.

EA اخیراً کالاهای جدیدی را برای این فرنچایز در توییتر تبلیغ کرده است. اگرچه این غیرعادی نیست، ناشر تصمیم گرفته است از اثر هنری رسمی Dead Space 2 به جای هنر جدیدتر Dead Space Remake استفاده کند.

این جزئیات بلافاصله توجه طرفداران کنجکاو را به خود جلب کرد و موجی از گمانه زنی ها را به راه انداخت. با اشاره EA به بازسازی دوم و موفقیت عظیم اولین در نظرسنجی قبلی، به نظر می رسد این هنر یک تیزر عمدی دیگر باشد.

پس از Resident Evil، بازسازی Dead Space 2 گام بعدی آشکار ناشر است. در میان اخراج‌های اخیر، قصد بررسی IP‌های داخلی بیشتر را نیز تأیید کرد و احتمال بازسازی دوم را افزایش داد.

با این حال، لازم به ذکر است که بازسازی دوم به این زودی منتشر نخواهد شد، مگر اینکه EA قصد داشته باشد توسعه را به استودیو دیگری منتقل کند.

EA Motive در حال حاضر روی پروژه جهان باز مرد آهنی کار می کند. با توجه به اینکه تاریخ انتشار بازی در دسترس نیست، کار بر روی بازسازی بعدی ممکن است تا چندین سال آغاز نشود.

استودیو همچنین به Unreal Engine 5 منتقل شده است. بنابراین، Dead Space 2 Remake می تواند بر اساس این موتور در صورت بازگشت EA Motive ساخته شود و احتمالاً منابع بیشتری را اشغال کند.

با این وجود، چشم انداز بازسازی دومین فضای مرده هیجان انگیز است. Motive اولین بازی را در کمتر از دو سال به پایان رساند و اولین تلاش یک بازی خانگی بود. اگر بازی بعدی کیفیت مشابهی داشته باشد، می تواند موفقیت دیگری برای EA باشد.

این تیم همچنین می‌تواند سرانجام با Dead Space 3 مقابله کند، زیرا نویسنده قبلاً برای بازسازی آن ابراز علاقه کرده است. با این حال، تا آن زمان، طرفداران می توانند بازی اصلی را با قیمت ارزان به عنوان بخشی از EA Play امتحان کنند.