احتمالی : تاریخ انتشار GTA 6 در سه ماه اول سال ۲۰۲۵ خواهد بود

احتمالی : تاریخ انتشار GTA 6 در سه ماه اول سال ۲۰۲۵ خواهد بود

Grand Theft Auto 6 یکی از موردانتظارترین بازی های جهان است که در سال 2025 منتشر خواهد شد. اولین تریلر منتشر شده در اوایل دسامبر 2023 به ما نگاهی دزدکی به تنظیمات بازی و یکی از قهرمانان اصلی بازی یعنی لوسیا داد. اگرچه هنوز بیش از یک سال تا انتشار رسمی بازی باقی مانده است، اما شایعاتی در مورد دومین تریلر GTA 6 و آنچه که می تواند فاش کند، آغاز شده است.

GTA 6 که گفته می‌شود دنباله بزرگ‌تری برای GTA 5 است، ما را به دنیایی که آخرین بار در Grand Theft Auto: Vice City بازدید کرده‌ایم برمی‌گرداند و از آن به‌عنوان صحنه‌ای برای یک درام اکشن استفاده می‌کند که به گفته بسیاری می‌تواند از داستان GTA پیشی بگیرد.
بازی 5 تحت تاثیر هالیوود است. تریلر اول یک قهرمان زن را مسئول تجارت جنایی تایید کرد، اما چیز زیادی در مورد شخصیت دوم فاش نشد. آیا تریلر 2 GTA 6 روی او و بقیه داستان تمرکز خواهد کرد؟

در حالی که همچنان خبری از انتشار تریلر جدید از Rockstar Games نشده اما گمانه زنی ها ادامه دارد و شایعاتی پراکنده به گوش می رسد.

یکی از تحلیلگران و افشاگران بازی ادعا کرده که انتشار این بازی برای سه ماه اول سال 2025 برنامه ریزی شده است گر چه نباید چندان به حرف او دلخوش باشیم.

شایعات و درزهای اولیه درباره GTA 6 دو شخصیت اصلی بازی را شناسایی کردند. از آنجایی که Rockstar Games یکی از آنها را در تریلر اول تایید کرد، این امکان وجود دارد که تریلر دوم اطلاعات بیشتری در مورد قهرمان مرد نشان دهد.

شایعه شده که او به عنوان جیسون شناخته می شود، او می تواند شریک جرم و جنایت لوسیا و علاقه عشق او به بازی باشد. در حالی که بسیاری رابطه بین لوسیا و این قهرمان مرد ناشناخته را با بانی و کلاید مقایسه کرده اند، بسیاری از مطالب بازاریابی GTA 6 اشاره کرده اند که این جیسون ممکن است یک پلیس مخفی باشد.

با چنین پیچ و تابی در داستان، GTA 6 می تواند ما را به سفری جهنمی از اکشن، درام و عاشقانه با اکتان بالا ببرد، ترکیبی که به ندرت در بازی های ویدیویی قبلی Grand Theft Auto دیده می شود.