فروش بازی Helldivers 2 بیشتر از ۸ میلیون نسخه تخمین زده شده

فروش بازی Helldivers 2 بیشتر از ۸ میلیون نسخه تخمین زده شده

بازی Helldivers 2 بیش از یک ماه است که منتشر شده است و یک موفقیت شناخته شده است. داگ کروتز، تحلیلگر در گفتگو با بلومبرگ استدلال کرد که فروش بازی Helldivers 2 بیشتر از 8 میلیون نسخه تخمین زده شده است.

این بازی تاکنون برای کنسول ps5  و pc در دسترس قرار دارد و با استقبال بسیاری مواجه شده است. همچنین این بازی پرفروش ترین بازی ماه فوریه بریتانیا بوده که نشان دهنده بالارفتن آمار در آمریکا است به طوری که در صدرلیست پرفروش ترین ها قرار گرفته است.

تخمین ها همیشه دقیق نیستند و کروتز برخلاف Lethal نحوه تعیین اعداد را فاش نکرد. اما کاربران روزانه Helldivers 2 از اوج آن دور نمانده اند، که تا حدی به این ایده اعتبار می بخشد.

کروتز نوشت: ما معتقدیم این بسیار بهتر از آنچه انتظار می رفت عمل کرده است. Arrowhead قبلا گفته بود که این بازی بیش از 1 میلیون نسخه در چهار روز فروخته است.

موفقیت Helldivers 2 را می توان به عوامل بسیاری نسبت داد. عرضه PS5/PC در همان زمان قطعاً کمک کرد، همانطور که عرضه 40 دلاری (در مقایسه با 50 تا 70 دلار برای اکثر بازی‌های بزرگ)

همانطور که بلومبرگ اشاره می کند، از دهان به دهان (به عنوان مثال میم های ویروسی و ویدیوهای بازی) و تمرکز صرفاً مشارکتی استفاده می کند. Arrowhead تمایلی به اضافه کردن PvP ندارد، که آن را به طور قابل توجهی با سایر تیراندازهای موجود در حال حاضر متفاوت می کند.

به علاوه، یک مرد به نام جوئل دارد که به عنوان استاد بازی عمل می‌کند و مانع (یا کمک می‌کند) بازیکنان می‌شود، که بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی در یک ماموریت برنده می‌شود، طعم شخصیتی به جنگ بین کهکشانی می‌دهد.

مهم نیست که در حال حاضر چقدر خوب به فروش می رسد، نمی توان انکار کرد که Helldivers 2 یکی از بزرگترین بازی های سال 2024 است و می توان گفت یکی از مهم ترین عناوین لایو اکشن در سال های اخیر است. اخبار بازی بیشتر در مدیا گیم