اطلاعات جدید از فیلم ترسناک Scream 7

اطلاعات جدید از فیلم ترسناک Scream 7

فیلم ترسناک Scream یا جیغ، نخستین بار در سال 1996 و آخرین بار در سال 2023 منتشر شد. این فیلم تاکنون در 6 قسمت ساخته شده و توانسته نگاهی جدید و متفاوت در فیلم های ترسناک ایجاد کند. حالا طبق جدیدترین اخبار منتشر شده قسمت هفتم این فیلم ترسناک در مرحله تولید قرار گرفته است.

علیرغم جنجال‌های فراوان دو سال گذشته، فرنچایز Scream با هفتمین قسمت خود پیش می‌رود.

فیلم قبلی Core Four و Gale Weathers را در مکان نسبتا خوبی قرار داد (با توجه به اینکه او نمرده است) و سم در نهایت پس از کشتن بقیه خانواده ریچی به سمت بهبودی و آرامش حرکت کرد. (این وحشیانه اما واقعی است.) Scream VI اولین فیلم بدون سیدنی پرسکات بود، زیرا Neve Campbell بازیگر به دلیل اختلاف دستمزد به درستی تعظیم کرد. طرفداران فکر می کردند سیدنی بالاخره پایان خوشی خواهد داشت، اما Ghostface خواهر خوب ما را تنها نخواهد گذاشت. درست است، سیدنی بازگشته است و فیلم بعدی، حداقل، جالب خواهد بود. بعداً چه کسی آن ماسک بدنام را خواهد گذاشت؟ در اینجا چیزی است که ما در مورد Scream 7 می دانیم.

در حال حاضر، ما این فیلم را Scream 7 می نامیم. به احتمال زیاد، این عنوان می تواند Scream VII نام داشته باشد. همانطور که در این فیلمنامه از پست اینستاگرام کمپبل مشاهده می شود، فیلم هنوز عنوان رسمی ندارد.

همانطور که در بالا ذکر شد، داستان سام و تارا در Scream VI به یک نتیجه گیری دقیق رسید. و سیدنی با همسرش مارک و دخترانش زندگی شادی دارد. به نظر می رسد که هیچ کس دیگری در سایه تلاش برای کشتن سیدنی در کمین نبود. داستانش کامل شد و آرامش پیدا کرد. بنابراین، طرح Scream 7 واقعاً در هوا است. شاید سیدنی به یک روح بدبخت دیگر در برابر یک Ghostface جدید کمک کند. هنوز هیچ تاییدی در مورد حضور او در این فیلم وجود ندارد. یا بسته به اکران این فیلم، شخصی از 30 سال پیش می تواند تصمیم بگیرد که رویدادهای Scream (1996) را به شیوه ای شوم جشن بگیرد. خواهیم دید.

کارگردان Scream 7

در ماه آگوست 2023 اعلام شد که کارگردان قسمت هفتم این فیلم ترسناک کریستوفر لاندون خواهد بود. این کارگردان فیلم های ترسناک دیگری چون خانه ما روح دارد ، روز مرگت مبارک و فعالیت فراطبیعی را هم ساخته و در زمینه فیلم های ترسناک محبوبیت خاصی کسب کرده است.

تاریخ انتشار Scream 7

هم چنان با پیگیری های لازم خبرنگاران نتوانستند اطلاعاتی بدست بیاورند چرا که هنوز فیلم در مرحله تولید قرار دارد اما انتظار می رود به دلیل درخواست زیاد کاربران به زودی اطلاعات جدیدی از فیلم منتشر شود.

بازیگران فیلم Scream 7

بازیگران قسمت هفتم جیغ 7 : جنا اورتگا در نقش تارا کارپنتر ، ملیسا باررا در نقش سم کارپنتر ، جاسمین ساوی براون در نقش میندی میکس ، مارتین میسون گودینگ در نقش چاد میکس-مارتین

برای اخبار فیلم و سریال و سینما بیشتر میتوانید وب سایت مدیا گیم را دنبال نمایید.