فروش بازی Resident Evil 4 Remake از ۷ میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Resident Evil 4 Remake از ۷ میلیون نسخه عبور کرد

رزیدنت اویل 4 در روزهای ابتدایی عرضه خود همواره گوهری در قلب گیمرها بوده است و اغلب از آن به عنوان بهترین بازی رزیدنت اویل ساخته شده یاد می شود.

تصمیم کپکام برای بازسازی این عنوان تصمیم عاقلانه ای بود، زیرا Resident Evil 4 Remake بازخورد بسیار مثبتی از منتقدان و بازیکنان دریافت کرده است. حتی نامزد بازی سال و بهترین طراحی صدا، بهترین بازی اکشن/ماجراجویی شد.

Resident Evil 4 Remake تا 31 ژانویه 6.48 میلیون نسخه فروخته بود و Capcom در 13 مارس اعلام کرد که فروش بازی Resident Evil 4 Remake از 7 میلیون نسخه عبور کرد.
علاوه بر این، Capcom همچنین اعلام کرد که سری Resident Evil از سال 1996 تاکنون بیش از 154 میلیون دستگاه فروخته است.
<

Resident Evil 4 Remake بازسازی عنوان اصلی سال 2005 است. این بازسازی برای PS4، PS5، Windows و Xbox Series X/S در 24 مارس 2023 منتشر شد. Resident Evil 4 Remake دارای یک گیم پلی تیراندازی سوم شخص با عناصر ترسناک است که برای ایجاد فضایی پرتنش طراحی شده است.

شما در تمام دنیا سرمایه گذاری می کنید. بازیکنان از مناطق عبور می کنند، موجودی خود را مدیریت می کنند، با دشمنان مبارزه می کنند و گاهی اوقات پازل ها را برای پیشرفت حل می کنند. با این حال، مبارزه بهبود یافته است.

لئون، شخصیت اصلی، اکنون می‌تواند از چندین سلاح استفاده کند و می‌تواند در حین شلیک و بارگذاری مجدد در حال حرکت، به‌طور انعطاف‌پذیر از حملات طفره برود. مکانیک جدید تقسیم نیز معرفی شده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا حرکات جالب زیادی را انجام دهند.

علاوه بر بازی اصلی، دو DLC نیز برای بازی در نظر گرفته شده است. DLC Mercenaries یک ویژگی قدیمی است که در بازی اصلی معرفی شده بود و اکنون برای بازسازی مجدد آورده شده است و به بازیکنان امکان دسترسی به نبردهای سریع را می دهد تا از طریق انبوهی از دشمنان امتیاز کسب

کنند. با این حال، Separate Ways یک داستان گسترده است که شامل هفت فصل پر اکشن، هفت ماموریت جانبی Merchant و سلاح ها و گنج های مختلف برای جمع آوری است.

اگر هنوز Resident Evil 4 Remake را امتحان نکرده اید، اکنون زمان آن است که با استفاده از ابزار مقایسه قیمت dLcompare بهترین پیشنهاد را برای Resident Evil 4 Remake داشته باشید.