رونمایی از بازی TopSpin 2K25

رونمایی از بازی TopSpin 2K25
2K Sports جزئیات بیشتری را برای TopSpin 2K25، اولین ورودی جدید این شرکت در سری تنیس حرفه ای در بیش از 10 سال، از جمله تاریخ انتشار، فهرست بازیکنان، نسخه های مختلف و موارد دیگر تایید کرده است. Hangar 13، استودیو سازنده بازی‌های اخیر مافیای 2K، در حال توسعه این عنوان است.
TopSpin 2K25 در 26 آوریل منتشر می شود، اما کسانی که نسخه های Deluxe یا Grand Slam را خریداری می کنند می توانند سه روز زودتر از 23 آوریل شروع کنند. این بازی برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC در دسترس خواهد بود.
اسطوره های تنیس راجر فدرر و سرنا ویلیامز تیتر نسخه استاندارد هستند، در حالی که کارلوس آلکاراز، ایگا سویتک و فرانسیس تیافوئه تیترهای نسخه لوکس هستند.
24 تنیس حرفه ای قابل بازی در بازی وجود دارد و جان مک انرو صدای حالت تمرین بازی را فراهم می کند. این بازی دارای عناصر تک نفره و چند نفره است و شامل هر چهار تورنمنت گرند اسلم – اوپن استرالیا، اوپن فرانسه، ویمبلدون و آزاد ایالات متحده است.
بازی دارای 48 فیلد شامل 15 مکان واقعی است. زمین های فضای باز دارای گزینه های روز و شب هستند. لیست کامل بازیکنان و زمین ها توسط 2K Sports اعلام نشد.
مانند سایر بازی های ورزشی 2K، TopSpin 2K25 دارای یک عنصر MyPlayer است که در آن بازیکنان می توانند یک شخصیت ایجاد کنند و چالش های کامل را برای باز کردن ویژگی ها و تجهیزات در طول زمان ایجاد کنند. 2K همچنین تایید کرد که موسیقی متن بازی شامل ریمیکس دیلون فرانسیس از Fall Out Boy “Heartbreak Feels So Good” خواهد بود. این آهنگ در تاریخ 15 مارس منتشر خواهد شد و در موسیقی متن بازی در کنار آهنگ های دیگری که متعاقبا اعلام می شود ظاهر می شود.

قیمت نسخه های مختلف بازی TopSpin 2K25

هر کسی که TopSpin 2K25 را پیش‌سفارش کند، بسته Under the Lights را دریافت می‌کند که شامل لباس‌های جایگزین برای فدرر و ویلیامز و محتوای دیگر است.

در اینجا نسخه های مختلف TopSpin 2K25 آمده است:

نسخه استاندارد60 دلار برای PS4 و Xbox One. 70 دلار برای PS5 و Xbox Series X|S

Cross-Gen Digital Standard Edition نسخه :  70 دلار در کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس. آن را با نسخه استاندارد در نسل های کنسول در همان خانواده عرضه می شود.

نسخه Deluxe : هزینه 100 دلار برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC. شامل نسخه استاندارد (حقوق دوگانه)، و همچنین بسته Under the Lights، بسته New Wave، و بسته Rise Rookie – این شامل MyPlayer “Boost” و 1700 VC است. همچنین شامل سه روز دسترسی زودهنگام به بازی است.
نسخه Grand Slam : هزینه 120 دلار برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و PC. این شامل همه موارد ذکر شده در بالا و همچنین بسته قهرمانان گرند اسلم است که با راکت قهرمان و سرویس قهرمان ارائه می شود. همچنین شامل یک بسته All Access است که شش فصل محتوای (Centre Court) پس از راه‌اندازی و همچنین هشت
مورد لوازم آرایشی را در اختیار شما قرار می‌دهد. جزئیات مربوط به مرکز دادگاه پاس متعاقبا اعلام خواهد شد.
آخرین بازی مهم تنیس، بازی 2K Top Spin 4 در سال 2011 بود که روی جلد آندره آغاسی، سرنا ویلیامز و رافائل نادال حضور داشتند.
برخی دیگر از فرنچایزهای اصلی ورزشی 2K شامل سری NBA 2K، PGA Tour 2K و WWE 2K هستند. این فرنچایزها به دلیل استفاده از تراکنش‌های خرد که مورد انتقاد طرفداران قرار گرفته‌اند و برای شرکت مادر Take-Two بسیار سودآور هستند، شناخته می‌شوند، بنابراین جالب است که ببینیم TopSpin 2K25 چگونه با آن برخورد می‌کند.