طرفداران GTA 6 خواستار ماموریت های واقعی تر هستند

طرفداران GTA 6 خواستار ماموریت های واقعی تر هستند

چیزی حدود 1 سال یا بیشتر تا انتشار GTA 6 ، بازی که سال های زیادی طرفداران را وادار به صبر کرد نمانده و این صبر بدون شک برای پروژه ای است که شاید بزرگتر از آن چیزی که فکر می کنیم باشد.

اخیرا و به خصوص پس از انتشار تریلر gta 6 سر و صدای زیادی به پا کرد به طوری که یکی از افراد معروف آمریکا فلوریدا جوکر به علت استفاده بدون اجازه از چهره او در تریلر بازی شکایت کرد و خواستار غرامت شد. حالا برخی طرفداران درخواست های معقولی می کنند که شاید حق آن ها از این همه سال صبر است.
در پست جدیدی از راکستار طرفداران اظهار کردند که امیدوار هستند ماموریت های GTA 6 کمی واقعی تر به نظر برسد و حوصله سر بر نباشد. در ادامه به بررسی چند نظرات از کاربران در رابطه با GTA 6 می پردازیم.

کاربری می نویسد:  GTA با بازیکنانی شروع می شود که جرایم کم خطری انجام می دهند و تنها تعداد انگشت شماری از دشمنان برای مقابله با آنها وجود دارد.  این ماموریت ها همیشه طولانی تر و کوتاه تر از قهرمانان ما هستند که صدها مرد مسلح را در یک جلسه سرنگون کنند.

کاربری دیگر اشاره می کند : در رابطه با دنباله اخیر Red Dead Redemption بسیار بیشتر از یک بازی که شما را مجبور می کند برای سرقت یک سلاح شیمیایی یا ارتکاب دزدی به دولت نفوذ کنید، در واقعیت است.

اظهار نظر کاربری دیگر : GTA 5 یک بازی عالی است و من از آن لذت بردم، اما برخی از عجیب‌ترین و عجیب‌ترین ماموریت‌هایی را که در این سری دیده‌ام دارد. منظورم این است که برخی از این ماموریت ها مستقیماً از یک فیلم جدید سریع و خشمگین بودند.

دیگر نظرات : حتی اگر GTA 6 در نهایت رها شود و به بازیکنان اجازه دهد تا کمی وحشی شوند، مطمئناً دیدن برخی فعالیت‌های مجرمانه کوچک‌تر اما همه‌جانبه هرازگاهی خوب خواهد بود. به این ترتیب، صحنه‌های دراماتیک، نقشه‌های دقیق سرقت، و درگیری‌های کامل با اسلحه همگی با فیلم اکشن مطابقت دارند.

از طرفی GTA 6 ممکن است تم و فضای بسیار خاص و متفاوتی داشته باشد. تا به حال، ما دیده‌ایم که لوسیا از زندان بیرون آمده و با شریک زندگی‌اش، جیسون، به دزدی از یک فروشگاه رفاه بازگشته است.
کاربری در رابطه با آن اشاره کرد : آنها با سرقت از فروشگاه‌های کوچک، اهداف خاص مانند نفوذ به ثروتمندان شروع می‌کنند و بعداً به سمت قایق‌های تفریحی، کشتی‌های تفریحی و موارد مشابه می‌روند. شاید در پایان بازی آنها به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشند که بانک ها را سرقت کنند.

البته این نظرات و نقد ها دلیل بر ضعف در این مورد نیست چرا که انتظار می رود داستان طولانی تر و پیچیده تر از آن باشد که فکرش را بکنیم اما اگر ضعفی در این مورد پیش آید حداقل برای اوایل بازی است. برای اخبار بازی بیشتر GTA 6 با وب سایت مدیا گیم همراه باشید.